Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nektek egy randiSMSt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tttssj kérdése:

Ha nektek egy randiSMSt kellene írni egy nőnek ti mit írnátok? (komoly kapcsolat céljából)

Figyelt kérdés
A nő majdnem teljesen ismeretlen, az SMS célja, hogy a nő megtudja a telefonszámom és felhívjon beszélgessünk és egy későbbi randi lebeszélése. (telefonos hívás nem lehetséges, én még a telefonszámát sem tudom ez egy randioldalon keresztül küldött telefonos üzenet) F27

2017. dec. 18. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet
2017. dec. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze. Társkeresőn sem írnak vissza, szerinted majd fel fog hívni? XD
2017. dec. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hello xy vagyok, nagyon ..... találtam az adatlapodat. ....(írsz valami személyes vonatkozást ami egyezik bennetek, nem árt a kellemes humor)....szeretnèk veled megismerkedni, ....számod.... s ha úgyérzed beszélgetnél velem nagyon örülnék neki. ....irsz kicsit magadról mióta keresel te párt s amit fontosnak tartasz de az adatlapodon nincs feltüntetve...

...teszel te is fel egy vagy két kérdést legyen mit irnia neki is


Lényeg ne légy negatív hanem udvarias.

2018. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
/cím/ feljössz ? van wifim.
2018. jan. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Cafoljon meg, aki tud, de nem hiszem, hogy egy komoly kapcsolat kezdödhet igy.


A "majdnem teljesen ismeretlen" azt jelenti, hogy lattad mar elöben? Amennyiben igen, inkabb jarj nyitott szemekkel es remenykedj abban, hogy ujra lasd (vagy mas lanyt, aki felkelti erdeklödeset) es egyszerüen szolitsd meg! Azt nem is kell tulbonyolitani! Egy öszinte mosoly es ragyogo szemek többet kepesek mondani, mint megannyi üzenet.

"Szia, /insert:keresztnev/ vagyok. Bearanyoznad a napomat es meginnal velem egy kavet?"

Ezzel elöben siman leveheted a labarol. Üzenetben pedig ezzel szinte eselytelen vagy.

2018. jan. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Álomvilágban élsz Gyuri.
2018. jan. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!