Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az átlagos pasikhoz túl jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos pasikhoz túl jó vagyok, de a jó pasikhoz nem elég jó?

Figyelt kérdés
Más is érezte már így? Olyan lányokat kérdezek, akik amúgy tényleg csinosak, vékonyak, mégsem jön össze kapcsolat jó pasival.

2017. dec. 19. 20:49
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Istenem, és ilyenek szaporodnak... 🙁
2017. dec. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
54%
Nem véletlen mondom, hogy a nő az egyetlen emlős állat ami nem gerinces
2017. dec. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Hát kérdező,látod,nem a vékonyságon múlik,milyen pasid van,vagy van-e egyáltalán.Én inkább az ellentéted vagyok,mégis jóképű párom van,akinek tetszem.
2017. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

#23 lehet számodra jóképű, de lehet én szóba sem állnék vele :D Totál szubjektív, hogy kinek mi a szép. Múltkor egy nem épp szép lány ismerősöm mutatta be a pasiját, akiről ódákat zengett, hogy mennyire jól néz ki...hát én meg bottal se piszkálnám.


A provokatív válaszokra inkább nem reagálnék, de látom nem vagyok ezzel egyedül.

2017. dec. 20. 22:10
 25/27 anonim ***** válasza:
Linkelnél olyan pasiról képet,aki neked tetszik?
2017. dec. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz erre válaszolni, mert nagyon szubjektív, hogy mi neked az átlagos, mi a jó pasi és te hogy vagy jobb az átlagnál... Nagyon nehéz szerintem ezt így eldönteni is magadban, hogy akkor én jobb vagyok... Kinélmeg hogyan?


Tegyük fel, hogy így van, akkor meg tessék felőni a jó pasikhoz akkor.:) Én átlag felettinek azt gondolom, akinek megadatott az életben erőfeszítés nélkül olyan tulajdonság, potenciál, amit más csak úgy ér el, ha dolgozik rajta. Pl: Egy jobb képességű (jó kommunikációs készséggel megáldott, intelligens, empatikus, egészséges önbizalommal rendelkező, (érzelmileg és értelmileg) kiegyensúlyozott nevelést kapott) ember, aki arányosan nőies/férfias alkat is alapjáraton, ha rágyúr ezekre a tulajdonságaira és egy kis tudatosságot visz az életébe, szerintem simán lehet a legtöbb embernél (nem, egyáltalán nem mindnél) befutó. Alap igazság, hogy azért, mert valamire képes vagy, nem fognak elutasítani, de ha valamire nem vagy képes, valószínű. Amennyire megfigyeltem, minél több értékkel, tudással és képességgel bír valaki, minél több dologban jártas és minél több dolog foglalkoztatja (őszintén), annál szélesebb rétegnek tetszik és annál nagyobb eséllyel talál neki tetszőt. Nyilván lesz (és kell is) 1-2, amiben az ember ügyesebb és amibe több energiát fektet és amit a hobbijának hív és azt mondja, ahhoz érdemben is hozzá tud szólni, mert az sem jó, ha valaki mindenhez értenk akar, de csak felületesen fog tudni, mert nincs mindenre

idő és energia... De azért nem hátrány, ha nem csak kapkodod a fejed egy témán, vagy beleszarsz és nem is akarsz tudni semmit valamivel kapcsolatban.


A külső meg olyan, amilyen, szerintem az alapokon (igényesség, stílus, valami, ami tükrözi azt is, hogy milyen vagy belül és mennyire vagy magaddal kritikus) kívül nem kell és nem is lehet vele mit csinálni. Van, akinek ez tetszik, van, akinek az. Mellélőni nagyon nem lehet azzal, ha valaki úgy amúgy nőiesen/férfiasan néz ki és tiszta, illatos, "szívesen érnének hozzá". Ezen belül már csak ízlés dolga, hogy ki mit talál szexibbnek vagy hasonlók.

2017. dec. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Szerintem túl jó nő vagy és túlságosan csinos meg túl okos is. A férfiak rettegnek az ilyen nőktől, nézz inkább egy "pasit" magadnak.
2017. dec. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!