Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy átlagos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy átlagos, hétköznapi lányt untatnék azzal, ha az online játékokban elért sikereimről beszélnék neki?

Figyelt kérdés

A jövőhéten randim lesz egy lánnyal. Ezelőtt még sosem randiztam, így fogalmam sincs miről beszélgethetnék vele. Programozó vagyok, a munkámból nem hiszem, hogy túl sokat értene, szabadidőmben fotózni és olvasni szeretek. A fotózásról már beszéltem vele, mikor megismertem, akkor kijelentette, hogy ő olvasni utál, így a könyvekről való társalgás is ki van zárva. Mivel engem a fent leírt dolgokon kívül más nem érdekel, így csak azokról az online játékokról tudnék neki elkezdeni mesélni, amikkel játszom, de ezzel lehet, hogy nem túl előnyés képet alakítana ki rólam magában. Így arra gondoltam, hogy először megkérdezném tőle, hogy szokott-e valamivel játszani, aztán ha azt mondja, hogy nem és nem is érdeklik az ilyesfajta játékok, akkor nem erőltetném neki ezt a témát. Ha esetleg adnátok tanácsokat, hogy ilyen szituban miről érdemes elkezdeni, azt megköszönném!


25/f


2017. szept. 17. 14:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csak egy dologtól függ. Ő szeret-e játszani.
2017. szept. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Igen.
2017. szept. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
En szeretek jatszani, mondjuk nem online jatekokkal, de egy ilyen tema nagyjabol 5-10 perc. Vagy villamranditok lesz? :D Mert ha nem, akkor ugysem egy temarol fogtok beszelgetni. Meg mondjuk szerintem tok felesleges igy elore eltervezni, mi lesz a tema. Engem amugy a munkad jobban erdekelne.
2017. szept. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Magatokról beszéljetek. A sikerek nem te vagy.

Amit neked jelent, ahigy hozzáálsz, az vagy te.

Érzelmeidet, gondolkodásmódod, stb, szóval téged megmutató témákról beszéljetek.

2017. szept. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Engem nagyon... lehet általános témákról is beszélgetni. Az nembaj ha megemlíted neki ezeket, de nemkell órákon át erről beszélni, plusz nekem inkább taszító lenne az "online játékban elért siker"... ha szakmai sikereidről beszélsz megint más, de ez olyan kockás és gyerekes.
2017. szept. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne, ne, ne, NE!!!

Átlagos nő ettől ki fog futni a világból. Komolyan.

(Mondjuk ha nekem olyat mondana egy fé... Izé...pasi, hogy utál olvasni, és beszélni se hajlandó könyvekről, akkor nem lenne randi se. De ezt te tudod, hogy kell-e neked ilyen nő. )


Beszélj bármi másról. Ha jobb nem jut eszedbe, akkor kérdezz!

Ezer téma van ezeken kívül: milyen volt a gyerekkorotok, ki hol nőtt fel, vannak-e tesók, volt-e valaha háziállata, miért igen/nem, mikor nyaralt utoljára, hova szeretne egyszer elutazni és miért, mik a tervei a következő 1-5-10 évben, stb.

Közben elmondod te is ezeket magadról.

Normális, átlagosan tájékozott emberrel (nemtől függetlenül) rengeteg dologról lehet beszélgetni. Van, hogy csak spontán halad a párbeszéd. Mondjuk elkezdtek beszélgetni arról, hogy mit reggeliztetek, fél óra múlva már gondolatban felszámoltátok az éhezést a világban.

Legalábbis ha egy hullámhosszon vagytok, akkor nem kell a témát keresni.

2017. szept. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
volt egy pasi aki tetszett nekem. megnéztem fbn, láttam h tomb raider izéket posztol, borítókép meg minden tomb raider, munkahelynek meg vmi játékoldal van megadva, azthittem kifutok a világból. és 28 éves... ilyenre nem tud alapozni egy nő, nem veszi komolyan. leis mondtam róla.
2017. szept. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha szeret játszani, akkor közös téma.

Ha nem szeret játszani, akkor ne erőltesd.


21/L

2017. szept. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
25 évesen már a való életben elért sikereiddel kellene lenyűgözd az online játékaid helyett,nem gondolod?
2017. szept. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha a sikereidről szeretnél beszélni neki, az simán önfényezés. Elég hervasztó. Akár online játékokról legyen szó, akár a való életről.

Ha szeret játszani, akkor talán lesz pár közös témátok. Én nem szeretek játszani, kifutnék a világból, ha valaki erről akarna beszélgetni 2 mondatnál többet egy randin.


De ez én vagyok. Velem randi sem lenne olyannal, aki utál olvasni.

28N

2017. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!