Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugye néha lehet kivételezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye néha lehet kivételezni, amikor azt mondják, hogy nem illik megkérdezni egy nő korát?

Figyelt kérdés
Egyik társkeresőn tetszik egy csajszi,csak félek hogy túl fiatal. Manapság meg 15-16 évesen annyira ki vannak fejlődve mint a felnőttek. Engem meg lehet lecsuknának,meg különben sem akarok pedofil lenni.

2017. dec. 21. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Ha ki van fejlődve, nem vagy pedofil. Jogi következményekkel csak akkor kell számolnod, ha nincs 14 az illető. Amúgy hiába kérdezed meg a korát, hazudhat. Ha gyanús, kérj személyit!
2017. dec. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Ezt az idősebb nők körében kialakult íratlan illem, hogy nem illik megkérdezni egy idősödő nő korát.

Egy tiniét megkérdezheted nyugodtan :))

2017. dec. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdetd meg, aztán vagy igazat mond vagy nem.
2017. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem ezt az illemszabályt, nemis szokott érdekelni, rákérdezek bárkinél(kivéve korosabbaknál).
2017. dec. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha túl fiatalnak gondolod, akkor nem.
2017. dec. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lazy Lover ***** válasza:
37%
Kèrdezzd meg az email címèt :-D
2017. dec. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Egy idős hölgynél tényleg nem illik azzal indítani a beszélgetést, hogy rákérdezel a korára.

Ha viszont ismerkedés céljából beszélgetsz egy lánnyal, akkor evidens, hogy meg kell kérdezni, mennyi. Azért annyira illik képben lenni a kiszemelteddel/pároddal, hogy tudd, hány éves.


22/N

2017. dec. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan megkérdezheted. Én is bárkinek elmondom, hogy 19 éves nő vagyok. 36/N
2017. dec. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!