Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, ha a gyk miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha a gyk miatt jobban odafigyelek erre egy kezdő kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Randizgatunk egy ideje, még nem mondtuk ki de már kábé kapcsolatban vagyunk.

Jobban figyelek arra, hogy ha csönd is van ne érezze úgy, hogy neki kell megtörnie, viszem a beszélgetést, ne érezze hogy neki szórakoztatnia kellene engem. Kitalálok programokat, fizetem a részem (az első randit pl mindkettőnknek én álltam), hogy ne az jöjjön le neki, hogy aranyásó vagyok. Szoktam dicsérni, megjegyzem ha illik hozzá egy-egy ruhadarab például, nem csak bezsebelem a bókokat.


Nyilván ezek többsége ösztönösen jön, de van, hogy amikor beszélgetünk, arra gondolok, nehogy úgy érezze neki bohóckodnia kell, ezért igyekszem figyelni arra, hogy nagyjából ugyanannyit beszéljünk mindketten.


Mert egy csomószor olvasom itt férfiaktól, hogy sokszor úgy érzik nekik kötelességük elkápráztatni a nőt, elszórakoztatni, különben lapát. És ott van az a vélemény is, hogy ha egy nő azt várja hogy valamire meghívják, akkor csak pénzre megy.


Ismerem őt már egy ideje, de akkor is bennem vannak ezek, ha tudom, hogy ő nem gondol ilyennek meg olyannak. Ez normális, vagy hagyjam a gyk-t egy időre? :D


22N


2017. dec. 23. 19:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az mindig normális, ha jpbban figyelsz a másik emberre.

Ehhez meg minden tanács, tapasztalat jól jöhet a gyk. is meg az nlcafe is.

Csak maradj meg saját magad.

2017. dec. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!