Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/hölgyek! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/hölgyek! Mennyire zavaró, ha egy pasi raccsol?

Figyelt kérdés
És mindezt úgy, hogy nem tudja más tulajdonságaival kompenzálni, tehát emellett nem álomjóképű és 190 magas. Konkrétan rólam van szó, hiszen vékony és alacsony is vagyok (170) és eléggé feltűnő a raccsolásom. Főleg az olyan szavakat nem tudom kiejteni normálisan, ahol magánhangzók vannak az r előtt (Feri, Ferrari, térerő). Ha a google translate-en angolra állítjátok és lejátsszátok ezeket a szavakat, akkor hasonlóan elnyújtva tudom csak kimondani. Ez mennyire gáz egy srácnál?

2017. dec. 24. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
3%
Dávid, te vagy az?
2017. dec. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1: Igen, Falhkaslhéti Dávid vagyok. :D
2017. dec. 24. 12:44
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem az a Dávid. :D Volt osztálytársam is Dávid volt és raccsolt. :D Vezetéknevet nem írok.
2017. dec. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%

Picit én is raccsolok, de soha senki nem tette szóvá, ráadásul elég sokan mondták, hogy " jó a hangom " :D

A külsőmhöz meg passzol

2017. dec. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Nekem meg szar a kiejtésem, konkrétan azt mondták, hogy akcentussal beszélek magyarul és angolul is. Fingom sincs, honnan, mert mindenki magyar a családban és örökké itt éltem. :D kit érdekel :D
2017. dec. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4%

Le mejném fogadni, hogy dijekt a személyem elleni kéjdés ez.


Üdv: Fajkasházy Tivadaj.

UI: Boldog Kajácsonyt kívánok mindenkinek!

2017. dec. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%

Ha ez téged zavar, akkor mi akadályoz meg abban, hogy elmenj egy logopédushoz? Ha zavar hogy vékony vagy, mi akadályoz meg abban, hogy eljárj edzeni?

Ha összekapod magad és TE elégedett leszel önmagaddal, az hamar meg fog látszani a személyiségedben és a kisugárzásodban is. Ha lesz önbizalmad és egy magabiztos kiállásod akkor lesz csajod. Ha egy kis komplexusos rinyagép maradsz akkor nem. Ez kb ilyen egyszerű.

2017. dec. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Zavar egy kicsit de érdekes hogy van akinél nem zavar. Logopédus sosem késő segítségét kérni, valamint úgy tudom ilyenkor a nyelvfék hátráltatja a kiejtést de ez is orvosolható.
2017. dec. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fontos a beszédhang, így kizáró ok nálam.
2017. dec. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy Dávid nevű raccsoló ismerősöm :D.

Viccet félretéve engem alapvetően nem zavarna ismerkedés terén, csak akkor, ha nagyon-nagyon-nagyon kisfiús archoz társulna - nem tudom, miért, de az vmiért elég fura nekem.

2017. dec. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!