Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor van értelme tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor van értelme tovább erőltetni?

Figyelt kérdés

Elhívsz egy lányt, de azt írja, nem tudtok találkozni mert vidéken van. /Valószínűleg igaz, mert csak suli miatt szokott a városban lenni, hétvégékre hazamegy./


Javaslod, hogy: "Akkor majd talán máskor." És ha erre írna valami olyasmit, hogy: "rendben" "oké", esetleg alternatívát ajánlana, akkor finoman tudatná, hogy nem bánná, ha elhívnám legközelebb is.


Ha ilyen nem történik, van értelme legközelebb is erőlködni? Vagy túlgondolom, hogy ilyen jelzésekre, válaszokra várok?



2017. dec. 28. 02:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy lánytól én is hasonlójkat várnék el, legalább egy okét, amiből tudom, hogy nyitott arra, hogy találkozzunk. Úgy gondolom viszont, hogy ami nem egyértelmű "igen", az "nem". De tapasztalat alapján ez még lehet igen, csak kérdezd meg máskor is, mikor úgy érzed, eltelt egy kis idő és érdemes lehet. Ha akkor is nemet mond, akkor hagyd.
2017. dec. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát haver, sajnálom de ez egyenlő a lekoptatással.. gyűlölöm az ilyet én is :D
2017. dec. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez nem lekoptatás. Most így alakult, nem tudott mondani más időpontot mert lehet hogy az sem biztos. Persze nem tudom milyen a viszonyotok, próbáld meg majd mégegyszer ugyanígy. Bár ez a "talán majd máskor" nekem ez mindig azt jelentette hogy nem is fog többet keresni, de akkor meg nem is vagyok fontos neki hanem mindenkinek ezt ugyanígy elhinti.

38/n

2017. dec. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Végül is talán tényleg az a kisebbik hiba, ha még egyszer elhívom és kiderül, hogy bukta, mint esetleg elszalasztok valamit.


Csak nem szeretem az embereket zaklatni, zavarni.

2017. dec. 28. 06:38
 5/9 A kérdező kommentje:
És köszi a válaszokat!
2017. dec. 28. 06:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Én ilyen esetben mindig várok a egyértelmű reakciót.

Ha elhívok valakit, és azt mondja, leutazik vidékre, pont, az nekem messze nem elég meggyőző ahhoz, hogy legközelebb is megpróbáljam.

Sajnos sok nő, lány, még mindig azt hiszi, hogy jobb az, ha kerüli a témát meg ködösít.


Jól érzed, általában vár az ember némi proaktivitást, ez a hétvége nem jó, de mit szólnál a csütörtökhöz, stb.


Megpróbálhatod erőltetni, de hagyd ülepedni a dolgot 2-3 hétig. Ha felpiszkáltad az agyát, nem kizárt, hogy átrágja magát a dolgokon, és ő keres majd téged.

2017. dec. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azzal meg nem zavarsz és zaklatsz embereket, ha egyértelműsíteni akarsz egy szituációt.

Akkor zavarnád, ha kijelentené, hogy nem, de máskor sem lesz jó, és annak ellenére a nyakán lógnál.

2017. dec. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igazad van, köszönöm.


Abból merült fel bennem ez a dolog, hogy pont egy haver is írt közben, hogy nem-e sörözünk. Írtam, hogy sajnos most nem érek rá, de holnaptól év végéig bármikor jó. Szóval alternatívát kínáltam, ezzel jelezve, hogy bár nem érek rá, szívesen találkoznék vele.


Volt már lánnyal ilyen és vele anno össze is jöttünk, mert hasonlóképpen reagált, ahogy fentebb írtam. Ezért merült fel bennem, hogy aki viszont ilyen passzív, azzal van-e értelme.


Engem amikor érdekel valaki, akár haverilag is, akkor örülök, hogy írt, és próbálom jelezni ilyen apróságokkal tudat alatt is, hogy kölcsönös az érdeklődés. Igaz, mindenkivel lehet olyan, hogy éppen nem olyan a kedve. Nőknél viszont már nem először tapasztalom ezt a passzivitást.

2017. dec. 28. 15:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyjából ennyi a történet.

Ha nem ad alternatívát, akkor nem sok rá az esély, hogy összejöjjön a dolog.

Kivárhatsz pár hétig, hátha megmozdult benne valami, te kiterítetted a lapjaidat, ha akar valamit, tegyen érte, ha meg nem akart semmit, akkor nem is volt mit veszíteni.

2017. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!