Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác jóképű, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác jóképű, akkor lehetetlen elrontani, könnyen becsajoznak?

Figyelt kérdés

Mármint mindenki aki jóképű a környezetemben, van barátnőik, sőt több nőjük is van egyszerre. És gyakran olyan szemét, aljas személyiségük van, és mégis találnak nőt maguknak. Ez annyit jelent, hogy a jóképűség gyakran önmagában elég, a személyiség teljesen mindegy?


Aki pedig nem jóképű, az lehet bármilyen mintagyerek, mégis nehezen kap magának barátnőt.


2017. dec. 30. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A jóképűség nem elég, mellé kell izmos test, és sok önbizalom is.
2017. dec. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, elég, mert a nők nagy része nem különbözik a férfiak nagy részétől. A férfiak nagy része ugyanilyen. Akinek nem inge, nem veszi magára.
2017. dec. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Ha nagyon jóképű akkor így van. Ja csak "egész jóképű" akkor viszont kell mellé pózerkedés is (önbizalom, magabiztosság sugallása, menő cuccok, esetleg pénzesség látszata).
2017. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Igen, de a férfiak is ilyenek. A 10/10-es gyönyörű, vékony, kikent kifent nőkre buknak, aztán csodálkoznak, hogy átverték őket, meg csak a pénzük kell. A normális, értelmes nők meg le vannak ...
2017. dec. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
4 a jóképű gazdag férfiak talán, de az átlagos, rendes férfiak nem kellenek a nőknek...
2017. dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Pár kérdéssel lentebb pont én tettem fel egy kérdést a jóképűséggel kapcsolatban, bár más kontextusban és megnyugtatlak, hogy rohadtul nem elég a helyes arc, mert az is fontos (és talán sokkal fontosabb), hogy a pasi emellett legyen sportos és magas. Én jó példa vagyok erre, mert hiába vagyok jóképű miközben 170 vagyok és vékony alkatú. Soha egy csaj sem vonzódott hozzám csak eleresztett egy-két közhelyszerű bókot, hogy "Helyes fiú vagy, biztos szerencsés lesz majd a barátnőd...". Összejönni már természetesen egyik sem akart velem, mert mikor ennek hatására próbáltam közeledni, akkor kiderült, hogy "Áh nem úgy értettem, remélem nem haragszol blablabla".
2017. dec. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Szokasos napi musor.
2017. dec. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én tudom, hogy jóképű vagyok, de a normálisan viselkedő kevésbé előnyös külsejű haverjaimmal ugyanúgy tudunk csajozni

18/F

2017. dec. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Jó, de akkor miért mondják az "okosak", hogy a kisugárzás, stílus, önbizalom számít? Miért zavarják össze az embert?


Sokkal egyszerűbb lenne, ha ezt takargatás nélkül megtanítanák már kis korban, hogy ha nem születtél jóképűnek akkor mondjál le bizonyos dolgokról. Sokan kavarják a szart azzal, hogy azt állítják, hogy a belső számít valamit. Számít, de csak akkor ha jóképű vagy, és ha nem vagy pszichopata sorozatgyilkos, akkor mindenképp elfogadható bármilyen belső...szerény, vagány, csendes, nagyhangú, érzelmes, tahó...tökmindegy.

2017. dec. 30. 14:56
 10/11 A kérdező kommentje:

6


Ne aggódj, én magas vagyok, széles vállú és karcsú derekú felépítéssel, és még csak bókot sem kaptam (kivéve idős néniktől lol) és hosszú pillantást sem.

2017. dec. 30. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!