Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az orosz férfiak mennyiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orosz férfiak mennyiben térnek el a magyar férfiaktól mentalitásban?

Figyelt kérdés
Elhívott randizni egy orosz férfi, nagyon tetszik, de nem tudok róla semmit, ezért érdekelne, hogy mire számíthatok...
2017. dec. 31. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
A sztereotípia alapján, hamarabb szájba ver, ha hülyeséget beszélsz vagy hisztizel.
2017. dec. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Hááát, ha összehasonlítod Putyint meg a Zorbánt..
2017. dec. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb 4.5 millió magyar férfi van. Konkrétan melyikről kérdezed, hogy mennyire tér el az orosz udvarlódtól?
2017. dec. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már több orosszal is randiztam, udvariasak, határozottak, férfiasak voltak, de ismerek olyat is, aki nem ilyen, szóval értelmetlen általánosítani.
2017. dec. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Gyevuská, nyet vodká, nyet pákáj.
2017. dec. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Hát, amennyire egy orosz kollégám elmondásából tudom, a magyaroknál jóval messzebb vannak az emancipált Nyugat-Európától. Hogy ez neked jó-e vagy rossz, azt majd te eldöntöd, ízlés dolga.
2017. dec. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!