Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem írnak bemutatkozást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem írnak bemutatkozást a nők a társkereső helyeken?

Figyelt kérdés

Elég csalódott vagyok amiért az állítólagosan társkereső nők jelentős része a különféle társkereső oldalakon a saját adatlapján nem közöl magáról érdemben adatokat, és valami értékelhető bemutatkozást sem ír, leggyakrabban semmit sem. Ha mégis van bemutatkozás, az vagy egy-két idézet, vagy még az sem, csak pl. annyi, hogy „a személyes találkozás eldönt mindent”, „kérdezz-felelek”, vagy valami hasonló banális szöveg. Mindehhez jön még sokszor az is, hogy persze fotója sincs feltöltve, vagy ha mégis, akkor valami elég kis felbontású, nehezen értékelhető kép, vagy virágocska, cicácska, stb. fotó…

Elég nehéz így bennem egy jó első benyomást kelteni, mert szerintem a saját szavainkkal, saját magunkról (legalább néhány bővített mondatban, helyesírási hibák tömkelege nélkül) leírt bemutatkozás sokkal értékesebb lenne bármilyen remek idézetnél, de főleg a semminél. Én már közelebb lévén a hatvanhoz, mint az ötvenhez, szeretnék végre találni valakit, aki szellemi téren, kommunikációban is elér legalább egy jó átlagos szintet, azon túl persze, hogy a külső alapján való kölcsönös vonzalom is megvan. Így viszont nagyon nehéz, szinte lehetetlen a dolgom, az ember szóból ért(ene), de aki már esetleg nem szed fogamzásgátlót, az talán áttér a fogalmazásgátlóra?



2018. jan. 5. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen gyakran vannak hosszabb bemutatkozások is, inkább akkor rájuk fókuszálj. Igazad van, egy bő lére eresztett leírás tényleg képes már ismeretlenül is vonzalmat kiváltani - akikről te írsz, azok azt várják, hogy férfiként kápráztas el őket, olvass a gondolataikban, legyél frappáns és lehengerlő. Ez oké, csak mindenfajta infó hiányában ezt elég nehéz kivitelezni, mert fogódzót sem kínálnak, amibe kapaszkodhatnék.


Azokkal foglalkozz, akik részletesen bemutatják magukat, ilyenekből is van bőven - ezekről én is azt gondolom, hogy valóban komolyan veszik a társkeresést, nem egoturbó miatt vannak fent, mint mondjuk az általad vázolt nőtípus.

2018. jan. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%

2 okot tudok rá, egyik ha kitennének magukról valamit, tonnaszámra kapnának levelet, a másik, meg valami rejtegetnivalója van.

Állítólag ha nőként regisztrálunk, megtudjuk, mit érezhetnek.

Néha tapasztalom, van egy regisztrációm egy fórumon, nem beazonosítható a neme, jópár levelet kapok kanegerektől így is.

2018. jan. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az életkort nem néztem, nos abban a korban inkább rejtegetnivaló van, gyerekek, nem túl előnyös külső, stb.

Vannak nők, akik együtt élnek a gyerekeikkel, pl több kamaszfiúval, hát finoman szólva szegények nem túl kapósak.

Úgy vettem észre, inkább ők titkolóznak.

2018. jan. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi értelme a hosszú bemutatkozásnak társkeresőn, akár nőé, akár férfié lenne az. Az olvasóját túl sok agyalásra késztetheti, és ez tévútra vezethet, még mielőtt az ember billentyűzetet ragadna. Márpedig a szerelem nem a bemutatkozástól fog kialakulni, meg attól a néhány leírt sortól, hanem a személyes találkozástól (ha kialakul...). Részletes bemutatkozás szexpartner keresőn fontos, hogy az ember tudja, mit vállal az illető hölgy...
2018. jan. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fent társkeresőn(vagyis tinderen igen), de én sem írnék bemutatkozást, mert nem akarom vadidegen embereknek egyből kitárni magam. Ha tetszek valakinek képek alapján, írjon rám és megismerhet, de nem akarom előre bemutatni magam, amúgy is ilyenkor mindenki csak a pozitív tulajdonságait írja le, amik lehet nemis léteznek, csak ő hiszi magáról. Totál felesleges.
2018. jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A kedvencem a "találd ki" meg az ilyen információk.
2018. jan. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Tévedés ne essék, én nem a hosszú bemutatkozást hiányolom, van aki a válaszában hosszú bemutatkozást emleget, hogy azt ne várjak a reglapokon a bemutatkozásnál. Nem is várok, de legalább valami néhány mondatos, érdemi információkat is tartalmazót azt igen, és egy-két értékelhető fotót feltöltve. Aki ennyire sem képes, az egyszerűen nincsen felkészülve a társkeresésre minimális szinten sem. Érdekes, hogy az emberek az élet minden egyéb területén, ahol eredményt szeretnének elérni, felkészülten fognak hozzá (kivétel azért akad), csak valahogy ebben a műfajban általános a felkészületlenül való, igénytelen, sokszor már szinte primitív beleugrás.

Érdekes pl, ha valaki a házát szeretné eladni, nem csak annyit ad meg róla, hogy "ház eladó", aztán semmi több, se egy fotó, se egyéb más... Itt viszont kb. csak ennek megfelelő szintű bemutatkozás, gyakran semmi fotó. Erről beszélek, beszéltem...

2018. jan. 6. 09:32
 8/13 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is sokszor feltettem magamnak.


Rengeteg nőtől hallom, hogy a férfiak sablon levelet küldenek, vagy olyan fantáziátlan dolgokat, hogy "szia, szívesen megismernélek".


Ezzel szemben az adatlapokon egy magasság/testsúly/hajszín a max adat, erre nehéz kreatív, személyre szóló levelet írni.



A kedvencem az, amikor van leírása! Annyi, hogy neki ne küldj sablon levelet. De egyetlen árva személyes információt nem osztott meg, ami miatt lehetne neki bármit írni.


Régen próbálkoztam az ilyen nőknél, ma gond nélkül lapozok, aki ennyi fáradtságot nem tesz az egészbe, hogy 3 értelmes mondatot írjon magáról, a gondolatairól, bármiről, az nem nagyon gondolja komolyan az ismerkedést, maximum élvezi, hogy nőkre így is ráírnak.

2018. jan. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"de én sem írnék bemutatkozást, mert nem akarom vadidegen embereknek egyből kitárni magam"


Szerintem senki nem egy 300 oldalas pszichológiai profilt vár el a bemutatkozóban, teljes szakmai életrajzzal kiegészítve.


De 2-3 értelmes, kerek mondat az emberről szerintem igenis fontos, kb annyi, amennyit mondjuk egy small talk esetében egy kollégával is megosztanál simán. Ez még nem bennfentes információ, vagy kitárulkozás

2018. jan. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9 De ugyanezeket meg lehet beszélni azután is, hogy rámírt. Amúgy ha pasi lennék, és nem lenne kiírva semmi, úgy írnék rá a lányra, hogy “Szia, nagyon szép vagy/szimpatikusnak tűnsz, lenne kedved ismerkedni? :)” Amelyik nő erre nem reagál, mert “túl sablon”, az így járt.


Egyszer úgy írt rám tinderen egy pasi, hogy “szia, fogadjunk, hogy nem tudsz válaszolni egy kérdésemre :)”. Na ezzel kapásból felkeltette az érdeklődésem, ilyenre szinte mindenki válaszolna :D Aztán írtam neki, hogy mi lenne az? Erre: “Mi történik, ha nem jössz el velem randizni jövő hétig?” Nekem eddig ez tetszett a legjobban, vicces, aranyos...azóta a srác a barátom ;)

2018. jan. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!