Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem írnak bemutatkozást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem írnak bemutatkozást a nők a társkereső helyeken?

Figyelt kérdés

Elég csalódott vagyok amiért az állítólagosan társkereső nők jelentős része a különféle társkereső oldalakon a saját adatlapján nem közöl magáról érdemben adatokat, és valami értékelhető bemutatkozást sem ír, leggyakrabban semmit sem. Ha mégis van bemutatkozás, az vagy egy-két idézet, vagy még az sem, csak pl. annyi, hogy „a személyes találkozás eldönt mindent”, „kérdezz-felelek”, vagy valami hasonló banális szöveg. Mindehhez jön még sokszor az is, hogy persze fotója sincs feltöltve, vagy ha mégis, akkor valami elég kis felbontású, nehezen értékelhető kép, vagy virágocska, cicácska, stb. fotó…

Elég nehéz így bennem egy jó első benyomást kelteni, mert szerintem a saját szavainkkal, saját magunkról (legalább néhány bővített mondatban, helyesírási hibák tömkelege nélkül) leírt bemutatkozás sokkal értékesebb lenne bármilyen remek idézetnél, de főleg a semminél. Én már közelebb lévén a hatvanhoz, mint az ötvenhez, szeretnék végre találni valakit, aki szellemi téren, kommunikációban is elér legalább egy jó átlagos szintet, azon túl persze, hogy a külső alapján való kölcsönös vonzalom is megvan. Így viszont nagyon nehéz, szinte lehetetlen a dolgom, az ember szóból ért(ene), de aki már esetleg nem szed fogamzásgátlót, az talán áttér a fogalmazásgátlóra?



2018. jan. 5. 10:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

" “Szia, nagyon szép vagy/szimpatikusnak tűnsz, lenne kedved ismerkedni? :)” Amelyik nő erre nem reagál, mert “túl sablon”, az így járt. "


10: tudod, hogy hány nőnél szerepel az adatlapon az a szöveg, hogy "ne írj rám olyat, hogy szia lenne kedved ismerkedni, mert mind azért vagyunk itt."


Tudod, hogy hány nő tartja ezt sablonosnak?


Másrészt, ha van 2-3 sor nagyon alap infó valakiről, akkor el tudjuk kerülni azt, hogy eleve olyan, akivel nem illünk össze.


Például én nem vagyok az a bulizós típus, ha a nőnek ez a fontos, akkor rá sem írok, mert nem egymást keressük

2018. jan. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
46%

A korban hozzád illő hölgyek nem szexpartnert, hanem társat keresnek, nem egy öregedő Bonvivánt. Társat pedig leginkább belső értékek alapján választ az ember, és belső értékeink megfogalmazása nem a mi dolgunk, hanem a potenciális partneré.

Meg aztán gyakorlatlanok is a társkeresés terén. Eddig boldog házasságban éltek, csak az a "szemét férjük" pont most bolondult meg, és lépett le a 20 évvel fiatalabb bérszámfejtő Gizikével. Csalódottak, kiábrándultak, szomorúak. Olyan nagyon nem is akarnak ismerkedni, csak megadják az esélyt a sorsnak.

2018. jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
50%
Aki nem kezdeményez, az mások kísérleteit milyen jogon kritizálja?
2018. jan. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!