Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan rajtam kívül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan rajtam kívül, akit levesz a lábáról egy olyan lány, aki beszédes, kedves, közvetlen?

Figyelt kérdés
Néhány éve dolgoztam együtt egy ilyen lánnyal,4 évvel volt fiatalabb nálam és szerettem.Ő is szeretett,csak volt valakije,így csak barátok lehettünk
2018. jan. 5. 23:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%
Aki tényleg szeret, az szakít. Akinek az a kifogás, hogy barátja van, az csak az egoját fényezi rajtad. Az, hogy neki barátja van az ő döntése, nem pedig az áldozata, amiért nem lehet veled. Ez csak gyenge kifogás.
2018. jan. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ÓTESÓ....


KITÉRDEKEL?

2018. jan. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szófosó csajok kíméljenek. A kedves oké.
2018. jan. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ennyivel önmagában nem, de kedvelem a pörgős lányokat.
2018. jan. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!