Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mikor veszitek komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mikor veszitek komolyan egy férfi közeledését? Mennyi ideig kell nektek csapni a szelet, mielőtt valakivel járni kezdenétek?

Figyelt kérdés
(Azokra gondolok, akik nem mennek bele egy éjszakás kapcsolatokba)
2018. jan. 8. 07:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy nekem is tetszik-e. Ha igen, akkor sem "udvaroltatok" magamnak, én is kimutatom mit érzek, ez egyenes út a kapcsolathoz. Ha nem, akkor meg szépen megmondom hogy nem, ne fussa a felesleges köröket.
2018. jan. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ez azt is jelenti, hogy gyakran ráírsz már az elején is? Vagy várod, hogy eleinte ő írjon rád?
2018. jan. 8. 08:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Kb egyensúly van, ugyanannyiszor írunk egymásra. Nem tudnék mindig várni hogy ő írjon, amikor én is megtehetem :D
2018. jan. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a harmadik randin jöttem össze a párommal és akkor történt meg az első csók is, de előtte-közben rengeteget beszelgettünk és nagyon azt éreztem, hogy megértjük egymást és nem csak egy felszínes vonzalom van, hanem barátság is, annyira jó volt beszélgetni vele.
2018. jan. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
91%

Onnann tudod, hogy komolyan vesz, hogy ő is érdeklődik felőled, keres.

Amikor mi ismerkedtünk mi gyakorlati értelemben nem randiztunk soha. Viszont nekem is fontos volt a közös idő így pl én is elhívtam őt sétálni, beszélgetni stb.

De megvártam azt, hogy ő valljon színt. Csók csak azután volt, hogy elkezdtünk hivatalosan is járni.

1,5 hónap volt mire a barátságból szerelem ért. És kb ugyanennyi idő míg eljutottunk a járásig. (Viszont első kapcsolata mindkettőnknek)

2018. jan. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem azon múlik, hogy mennyi ideig... Van, aki ha nem áll le, inkább csak idegesítő és megalázónak tartom irányába, hogy visszautasítom, de nem fogja fel...


Inkább a minőségről van szó. Ha felületes az érdeklődése felém, akkor a végtelenségig udvarolhat. Volt egy ilyen csajfaló kollégám, 2 éven át udvarolgatott nekem, miközben minden második héten megdugott valakit, vagy legalábbis randiztak... Ezzel úgy nem tudok mit kezdeni.

2018. jan. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én, bevallom, elég nehéz eset vagyok. Nem is arról van szó, hogy a férfinak bizonygatnia kéne, hogy komolyan gondolja-e velem, hanem arról, hogy mit érzek iránta, el tudom-e őt képzelni társamnak. Ez nálam lassan alakul ki, szükségem van arra, hogy alaposan megismerjem a másikat, mielőtt bármit is mondanék neki. Az egyéjszakás kalandot kereső férfiak, hála a Jóságosnak, engem nagy ívben elkerülnek, így nem volt még olyan, hogy vkinek a komoly szándékait szűrnöm kellett volna.

Amint világossá válik számomra, hogy ebből nem lesz kapcsolat (akár 1 nap, akár pár hét után), azt megmondom neki, ne fusson felesleges köröket.

Ha szeretném őt, akkor én is keresem, írok neki, találkozni hívom stb. Ez nem mindig volt így, régen még bevettem azt a marhaságot, hogy a férfiakat váratni kell stb., sok lehetőséget szúrtam el így. Ma viszont már nem rettenek vissza attól sem, hogy én hívjak találkozóra valakit.

2018. jan. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én társkeresőn ismerkedtem meg és azóta próbálkozok nála. Van egy kis távolság, emiatt nem tudunk mindig együtt lenni, de törekszem arra, hogy minőségi legyen az az idő. November eleje óta beszélgetünk, nagyjából november végén randiztunk először. Összesen 6 randink volt és vasárnap lesz a következő, majd akkor szeretnék vele összejönni.
2018. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!