Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 54 évesen udvarolhatok 35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

54 évesen udvarolhatok 35 éves hölgynek, akinek van egy fiatalabb udvarlója is?

Figyelt kérdés
Vagy felesleges? Egyébként ő is jó anyagi helyzetben van és én is, nem erről szólna.

2018. jan. 8. 14:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem minden lehet amíg lélegzünk, 20 évesen 35 éves nőm volt, 25 évesen 16 éves, 38 évesen 22 az élet nem egy séma nem fekete-fehér ahogy sokan hiszik drukkolok szerintem simán össze jöhet.
2018. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Vannak nők akiknek a korosztályuknál fiatalabb pasik jönnek be, és vannak, akik érettebben gondolkodnak és még véletlenül sem választanának fiatalabb párt.


Azt Neked kell tudnod,hogy van-e Nála esélyed. Ha csak hajszálnyira is azt érzed,hogy szimpatikus vagy Neki, hívd meg egy vacsorára, ha elfogadja már jelzésértékű lehet Számodra.


Ha intelligens, okos nő nem a vastag aranylánc fog Neki számítani, ebben biztos vagyok.

2018. jan. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Oké, rendben, visszavonom.De 54 éves férfi vagy. Kell lennie annyi tapasztalatodnak, hogy magadtól is el tud dönteni, milyen esélyed van. Itt a rengeteg huszon-harminc éves fiúk, férfiak úgyis azt fogják mondani, hogy hajrá, gyerünk, ugorj rá. Ettől több lesz a bátorságod ?Fel tudod mérni már milyen visszajelzéseket, jeleket küldött feléd. Ha semmi ilyet nem tapasztaltál, akkor pedig hagyd. Nő vagyok, mindig én választottam a férfit, és adtam jelét annak, hogy kezdeményezhet. Ha az a nő olyan, aminek leírod, akkor már küldött valami jelzést, hogy várja a lépésedet. Ha nem, akkor próbáld, de ne tőrj le, ha visszautasít. Ennyi a hosszabb véleményem.
2018. jan. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

mindenkinek udvarolhatsz akinek csak jól esik.

ha kérdezik, én megengedtem!

2018. jan. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is majdnem ennyi vagyok, de egy 45 évesnek sem örülnék.
2018. jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Próbálkozz be és kész. Nem kell túlgondolni az egészet és ne filózz azon hogy kik pályáznak még rá.
2018. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha nem mutatod a korodat és sportolsz, szerintem simán, egy okos nőnél az arany lánc csak hátrány, ők már nem kompenzálnak semmit.
2018. jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!