Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kérdezzem meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg, hogy udvarolhatok-e Neki? Minden nap beszélek Vele chaten vagy személyesen, de nem derült ki nekem eddig hogy udvarolhatok-e Neki. Van-e esetleg valami jó kérdés, amit bevethetek? Köszönöm.26f

Figyelt kérdés
Amikor személyesen is találkozunk (3 éve ismerjük egymást) nagyon kellemesen elbeszélégettünk, de nem volt bátorságom rákérdezni.
2010. jún. 18. 00:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hmm, fura vagy, barátom. Kezdj el bókolni. Ha jól veszi, akkor minden stimmel.
2010. jún. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Udvarolhatsz e neki? majd ő dönti el?


kérdezd meg, nem e akarna többet ettől a kapcsolattól. kb.

2010. jún. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a lány helyében nagyon-nagyon örülnék, ha megkérdeznék tőlem, hogy "Udvarolhatok Neked?" Még bele gondolni sem merek, annyira szépnek tűnik! :) Kérdezd meg tőle így, egyenesen! Szurkolok! :)
2010. jún. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért kell ezt megkérdezni?

3 éve ismeritek egymást!

Ha olyan jóba vagytok, ahogy írtad, akkor hívd el valahova moziba, buliba, stb ami eszedbe jut.

Úgy mond neki hogy kedved lenne (Semmiképpen sem úgy hogy nincs kedved...) eljönni velem egy randi keretében x. nap y. helyre?

Ha azt mondja igen nyert ügy ha tiltakozik az végett hogy azt mondtad randi, akkor közlöd hogy vicceltél, és nem arra gondoltál amire ő.

2010. jún. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nézd öcsém, ess le a rózsaszín fellegekből de gyorsan! Az egész kérdésed annyira nyálas hogy az borzasztó. Van neked farkad? Mert a csajoknak az kell elsősorban. Meg akarod kérdezni, hogy udvarolhatsz-e neki? EZT KOMOLYAN GONDOLOD???? 26 évesen? Nem kérdezni kell, hanem csinálni!
2010. jún. 18. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hmmm... Egyszer tőlem is megkérdezte ezt egy srác, de... kinevettem. Tudom nem szép dolog, de szerintem bárkinek udvarolhatsz. Az udvarlás az én szememben az, amikor a fiú bókol a lánynak, és kifejezi mit érez...Erre szerintem ne kérdezz rá, csak kedveskedj neki, és ha látod rajta, hogy tetszik neki, akkor azt kérdezd meg ,hogy lenne-e kedve kicsit komolyabb területekre kalandozni, lenne-e kedve járni veled. :) Szerintem ez a helyes. De te tudod... Sok sikert!
2010. jún. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!