Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből lehet több is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet több is?

Figyelt kérdés
Poénból felregisztráltam Tinderre egy hete kb és matcheltem egy 27 éves külföldi sráccal (épp Magyarországon volt). Utána ő hazautazott és azóta is beszélgetünk és azt mondta, hogy majd szeretne találkozni velem élőben is, szóval eljön Budapestre egy hétvégére. (Januárban/Februárban) Nyilván lenne szex is, de szerintetek mennyire jöhetek be neki? Mármint kétlem, hogy csak a szex miatt Svájcból idejönne...meg eleve egy nagyon jóképű pasiról van szó, szerintem simán megkaphatná ott is bárkitől.
2018. jan. 8. 22:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Magyarán nem ismered, de már megelőlegezted a szexet?
2018. jan. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nos, mint mondtam jól néz ki és miért ne? Nyilván nem az első találkozón. Hanem ha szimpatikusak vagyunk egymásnak akkor másnap is találkozunk.
2018. jan. 8. 22:33
 3/14 anonim ***** válasza:

Valószínű simán megkapja ott is bárkitől, de jó, hogy lesz neki egy fix lyuk itt is, így már utazik ide hiába.

Több nem nagyon lenne belőle csak futó kaland. Egy Tinder match nem valami komoly dolog pláne így, hogy svájcban lakik. Párszor felpróbál, visszamegy és valószínű az lesz az utolsó talitok.

Ha ennél több nem kell akkor jó ez így is, de felesleges azzal áltatnod magad, hogy a jóképű svájci férfi majd benned látja meg élete nőjét.

2018. jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igazából nem probléma, mert én sem akarom hogy több legyen köztünk mint szex. Csak furcsa, hogy csak a szex miatt utazik. Mégsem 100km-ről van szó.
2018. jan. 8. 22:37
 5/14 anonim ***** válasza:

Nos, ezek szerint gyakran jár Magyarországra és bebiztosít magának itt is egy nőt. Vagy többet.

Nyugi, nem egy hete ismert, soha nem látott nő miatt jön, hanem megint dolga lesz itt.

2018. jan. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Valószínű most sem ok nélkül volt az országban. Egy jóképű férfi biztosan nem fog csak egyetlen lány miatt többezer kilométert megtenni.

Most is volt valami dolga, gondolom jön még később is.

2018. jan. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem volt "dolga" csak egy barátjánál töltötte a szilvesztert...most sem azt mondta, hogy január 16-18ig itt lesz hanem, hogy amikor nekem is jó akkor majd találkozunk.
2018. jan. 8. 22:41
 8/14 anonim ***** válasza:

"csak egy barátjánál töltötte a szilvesztert."


Ha egy svájcinak itt van barátja, akivel szilveszterezik is, akkor elég gyakran járhat erre és sanszos, hogy némi munkakapcsolat is köti ide.


AMúgy hány éves vagy, hogy ilyen naív vagy?

2018. jan. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nos, ha a nőkből indulok ki akkor a "majd találkozunk", "majd meglátjuk", "alakul ahogy alakul", "igen, jó lenne", "nem tudom még hogy lesz", "majd amikor ráérek", "persze, összefuthatunk" és ehhez hasonló válaszokból 100%, hogy nem lesz semmi.

Más férfiaknál nem tudom pontosan hogy megy, de én sem utaznék ki swájcba egy nő miatt. Lehet jön még ehhez a haverjához később is és akkor összeköti a kettőt.

2018. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed kiírását követő nyolcadik percben gyakorlatilag megválaszolod a saját kérdésed: "mert én sem akarom hogy több legyen köztünk mint szex". Akkor mi értelme volt ezt kiírni? Találtál egy számodra vonzó férfit, aki ha Magyarországon jár, dugtok egyet, oszt jó napot.
2018. jan. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!