Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Életének kulcsfontosságú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életének kulcsfontosságú dolga hidegen hagy engem, lehet ebből kapcsolat?

Figyelt kérdés

Imádom ha sztoriznak sokat és mesélnek. Viszont ő nagyon más érdeklődésű. Kocsi, motorfüggő. Én viszont nagyon nem, nem is értek egyikhez se,még jogsim sincs. Szerintem ez elég nagy gond, hogy a két fő szenvedélye hidegen hagy engem. Ezt elmondtam neki is. Ő azt mondja h nem attól függ h kijövünk e egymással h mennyire értek a motorokhoz. Ő azzal érvelt h talán pont úgy jön létre az egyensúly h én nem vagyok száguldáspárti. Pedig közös téma fontos lenne..

Szerintetek?



2017. dec. 18. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább azon van a hangsúly,mennyire jöttök ki jól,mennyire értitek meg egymást.Nem ettől függ.Ha van közös hullámhossz,arról is lehet beszèlgetni,mit főztél ebédre,mi volt a melóban,vagy mit rendeltél e-bay-en.
2017. dec. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 pörölycápa ***** válasza:
100%

És nincs más közös téma a járműveken kívül? Neki biztos vannak hasonló érdeklődésű haverjai akivel elemezni tudják a legújabb Porshe-modellek lökhárító dizájnját :D (nem, én sem értek a kocsikhoz). A párod tisztában van vele hogy téged nem érdekelnek a járművek, így gondolom csökkentett dózisban kapod az ezzel kapcsolatos sztorikat, és nem vár világmegváltó válaszokat. De ugyanakkor, mivel ez az érdeklődési köre, azért biztos fog róla beszélni, és ilyenkor a legjobb amit tehetsz hogy mosolyogva és bólogatva végighallgatod... majd idővel ragad rád valami tudás a témában (ha akarod ha nem, és az exemmel töltött 3 év alatt egész jól megtanultam a motorok különböző fajtáis akaratom ellenére :D és akkor már tudtam reagálni is). Biztos te is szoktál a párod számára érdektelen történeteket mesélni, amikor ő hallgat végig mosolyogva és bólogatva. Egy kapcsolat attól még teljesen működőképes lehet, hogy más az érdeklődésetek/hobbitok, és ezzel együtt jár az is, hogy végig kell hallgatni a másik fél ömlengését a kedvenc elfoglaltságáról. Nekem a tánc a hobbim, amivel a páromat "untatni" szoktam, bár a párom azt mondja hogy nem untatom, mert ha más nem, abban örömét leli hogy látja milyen boldogan és lelkesem mesélek az újonnan tanult koreográfiáról. És cserébe megtudhatom, hogy mik az újítások a legújabb GTA-ban. :D

De szerencsére van közös érdeklődési pont is, szóval tudunk olyasmiről is beszélni, ami a másik felet is érdekli néha, és gondolom ti is, különben nem lennétek együtt :)

2017. dec. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fú, átérzem. Én kifogtam egy MMOFPS mániás srácot... Ahogy beszélt róla, hogy majd megmutatja és jaj de jó és ilyen karakter olyan ulti, már ástam el magamat meg a kapcsolatunkat is, hogy én ilyen szarral nem játszok, nem érdekel, de a srác érdekel és nemár.

...

3 hét múlva már elszántam néztem az egereket a Media Marktban, mert ezt nem lehet beépítettel tolni. Nem akarok, nem akartam és nem is fogok akarni pro lenni, könnyen le is szoktam róla, miután a srác kikerült az érdeklődési körömből, de igenis élveztem játszani és belerázódni és megtanulni valami minimálisat, hogy ne csak a fejem kapkodjam, ha beszél róla. Sosem kért, egy szóval sem rá, de én mindennel úgy vagyok, hogy sosem lehet tudni, mikor lesz az még jó és mi fog megfogni. :) Adtam neki egy esélyt, mint azoknak a tárgyaknak, amiket gyűlöltem és legszívesebben beleszartam volna, de át kellett menni. Szóval vagy kínlódok vele, vagy leülök és megkeresem benne a szerethető, számomra érdekes dolgokat és beépítem a többi információ közé. Hát nem egy jó ötletet és új megközelítést adott ez, arról nem is beszélve, hogy nemhogy átmentem, hanem remekeltem is. Tudom, a párod dolgait nem kötelező megtanulni, de szerintem remek dolog venni a fáradságot és megpróbálni megérteni, hogy mi is az és mi abban a jó. És kicsit élvezni.


De volt ilyen nálunk (szintén vele) a focival is. Fingom sem volt arról, hogy mi zajlik a pályán, le is szartam nagyban, világ életemben utáltam a focit és ezt közöltem vele is. "Semmi baj, szeretlek így is, cicu, viszont megyünk a haverokkal meccsre és jó buli lett volna." De a fenébe, nem akarok kimaradni a buliból. Elmentem velük. Fogadtunk is kis téttel, el is magyarázta, hogy mi miért történik... A félidő után már úgy szurkoltam, mintha az életem múlt volna rajta és tényleg lekötött meg izgalmas volt figyelni... Utána meg velük tippmixeltem meg visítoztunk esténként a meccs közben együtt, ha jött a mix...:DDD


Visszatérve, a srác is tudott másról beszélni (szerintem ha valaki értelmes és szeret amúgy gondolkodni az életén, alkalmas értelmes kommunikációra, ezen csak dob egy közös hobbi, de nem feltétlen az alapjait képezi). Mindenesetre ő sem úszta meg, én meg bevezettem másba, amiről meg neki nem volt fingja sem, mikor megismert. Igyekeztem szerethetően és érthetően tálalni, rá is kapott. Elvoltunk egy évig minden probléma nélkül a magunk dolgaival, de úgy, hogy a másik dolgai elől sem zárkóztunk el és vevők voltunk rá. Szerintem ettől izgalmas egy kapcsolat, hogy nem vagytok klónok, hanem ő is megmutat egy másmilyen szeletet a világból, meg te is neki. Működhet úgy is, hogy elzárkózol, ne érts félre, de nem érdemes.:)

2017. dec. 19. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Olyan nagy téma mint közös érdeklődi kör nincs. Eddig az összes exem full más világból jött. Hát nem is tartottak pár hónapnál tovább, mert csendes egymás mellett ülések lettek belöle

2017. dec. 19. 07:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán nincs közös témátok az baj.
2017. dec. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!