Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem az unokatestvére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az unokatestvérembe?

Figyelt kérdés
Hat ezt mi sem igy akartuk de megis megtortent es probaljuk titokban tartani de nagyon jo egymas tarsasagaban.O is szerelmes belem,azt mondja h ugy erzi mindent megtalalt bennem amit valaha is egy lanyban keresett.Most egy hetre hozzam utazott es egyutt voltunk addig es a szex is jol mukodik.O akarja tovabb,csaladot akar es nem akar elengedni ugy erzi h harcolni akar ertem de en nem akarom a csaladot szetszakitani,es bajt se akarok de amikor nincs velem szenvedek.Sokszor volt h ejjel almomban kerestem magam mellett es sirtam meg a parnat olelgettem-nem tudom mi van velem ez megorjit.Mit kellene tennunk? Lehet esely arra h valaka is boldog csalad legyunk?(22N 26F)

2018. jan. 10. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Legjobb családban is előfordul... Legalább nem testvérek vagytok mert akkor tiszta Game of Thrones lenne :D Viccet félretéve nemtudom én mit tennék a gyerek ha jól tudom így elég rizikós lenne nemde? Meg mi az, hogy egyből családot akar? Mióta tart ez? Lehet csak fellángolás. Nem kellene egyből nagy dobra verni... De azért drukkolok, mármint, hogy ne származzon semmilyen bajotok ebből.
2018. jan. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mar egy honapja tart de elmondtuk egymasnak higy mit erzunk es utanna megegyeztunk hogy ezt nem szabad es elfelejtjuk...kerultuk egymast de nem birtuk
2018. jan. 10. 23:01
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Azt tudod hogy a belterjesség milyen gnómokat eredményez? Nem hiszem hogy beleférne a boldog családmodellbe..és már ne is haragudj, de valahol ez elég beteg szerintem, végül is ti nem egy kitalált regény kitalált szereplői vagytok..
2018. jan. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Ne haragudj, ez tényleg beteg, egy uncsitesóval.... Viszont az én iker unokahúgaim is szerelmesek voltak belém, de már több mint 10 éve nem találkoztam velük hála az égnek... :D
2018. jan. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ügy...ha jól tudom ez nem akadálya semminek, mármint az unokatesóság, de a családdal lesz még bajotok. Ha nagyon nem megy egymás nélkül, fel kell vállalni...volt már ilyen a nap alatt.
2018. jan. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet fellángolás de ha nem múlik le és komolyan gondoljátok akkor csináltassatok egy genetikai vizsgáltatot.

Ha az eredmény szerint nem összeférhetetlen akkor legyek boldogok, ha összeférhetetlenség van akkor felejtsétek el egymást vagy mondjatok le a közös gyerekről.

(most jól jönne ha valamelyik anyukat félrelépéséből született volan egyikőtök)

2018. jan. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!