Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy fiú ( én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú ( én is neki? ) és tegnap elég érdekes volt. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy tegnap ő már napközben ivott elég sokat..Én is keveset ( itt még külön-külön).Este olyan 10 fele írt msnen, hogy menjünk ki Én kimentem vele, de próbáltunk hívni másokat nem jött ki senki már.Kitalálta, hogy menjünk el hozzá dvdzni. Bementünk hozzájuk és kitaláltuk, hogy hoz ki bort, utána kimentünk sétálni és közbe ittunk.A bornak több, mint a felét én ittam meg, csak már nagyon szédültem és nem ittam többet. Ráfeküdtem és ő meg ott ölelgetett meg ilyenek. Igazából semmi komolyabb nem volt, csak van egy hosszú előzménye a dolognak egy másik kérdésben, mert sok jelet ad arra, hogy tetszem, de így nem közeledett még soha felém.. Lehet, hogy oldotta a gátlásokat és így bátrabb lett? Mondjuk közben párszor kritizálta a külsőmet is.. :/ Igazából nem tudom mi van,szerintetek sok esély van arra, hogy tetszem és így bátrabb lett? ( csak mert én is bátrabb voltam így (: )
2010. jún. 5. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
a pia csodákra képes! én is olyan okádék nőkkel jöttem már össze részegen,hogy az vmi tragédia... hehehe
2010. jún. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs, de az elsőnek nagyon igaza van :D
2010. jún. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez igaz, ettől függetlenül még lehet hogy akar valamit tőled. Miért mit mondott azt hogy nagy a feneked vagy mit? lehet h csak poénból mondta.
2010. jún. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlenül van igazatok, főként ha azt mondja a kérdező, hogy már korábban is adott jeleket, hogy tetszik neki. Az lehet, hogy az ember bátrabb, ha iszik, de ha nem keres ezek után józanon akkor felejtsd el vagy legalábbis ne éld bele magad, lehet, hogy csak a szexre ment és mivel nem kapta meg ennyi volt a részéről...ha egy fiúnak kellesz, akkor józanon is közeledik, főként egy ilyen eset után...szerintem.

Mahagonilany

2010. jún. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat..

Úgy vagyok vele, hogy bízom benne, ha én így vagyok vele, akkor ő is :)

2010. jún. 5. 10:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Az alkohol hatása alatt sok ember máshogy viselkedik.Egyszer menjetek ki azért józan állapotba,aztán beszéljétek meg a multkorit,mert lehethogy ő a multkoriról nem tud semmit,mert nem emlékszik.Azért próbálkozni lehet.
2010. jún. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!