Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkednétek olyannal akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek olyannal akinek nincs jövőképe?

Figyelt kérdés
22 éves srác aki egy büfészakra jár, nincsenek tervei egyetem után. Lesz ami lesz alapon csinálja. Én ügyvéd szeretnék majd lenni, jogi egyetemre járok és nekem fontos lenne, hogy a partneremnek is legyen elképzelése arról, hogy mivel fog foglalkozni. Én eleve nemis mennék úgy egy egyetemre, hogy nem tudom mivel fogok foglalkozni a diploma után. Az a gond, hogy nagyon tetszik a srác de én attól tartok, hogy ez később problémákat szülhet.
2018. jan. 17. 04:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy probat tennek vele. 22 evesen meg en sem tudtam pontosan, mit akarok. Lehet, hogy egyetemista, de manapsag a joletben es a kenyelemben a legtobb 22 eves meg boven “gyerek” agyilag, viszont legalabb lesz egy papir a kezeben, ami artani nem fog neki sosem.

Szoval adnek neki egy eselyt, semmit nem veszitenek, ha kiderulne, hogy 1-2 ev utan is ugyanott tart, mint az elejen es meg mindig nem tud semmit. Ha te 1-2-3 even belul mar csaladot akarsz, akkor nyilvan nem egy biztos valasztas a srac.

2018. jan. 17. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Gyakran vannak a normálisabb akkor tűnő lányok olyanokkal, akikkel a gyk-s kommentek alapján nem lehetnének, szóval akár még is lehet próbálni.

31/f

2018. jan. 17. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Legalább valamit csinál. Én ismerkedtem olyannal, aki épp valami "idegösszeomlás" után otthon pihengetett már vagy egy éve, egész nap aludt/olvasott vagy filmezett, így gyakorlatilag nem volt túl sok témánk azon felül, hogy sorolta a bajait, részletezte a kórképét meg hogy milyen hülye exei voltak. Na ilyenből nem kérek.

Ha a srác alapvetően értelmes, csinálja a sulit azért, hogy legyen egy papír a kezében, utána még bőven tanulhat később mást vagy találhat olyan munkát, ahol tök jól érzi magát. 22 évesen nekem sem voltak világraszóló életcéljaim, nem mindenki tudja ám, hogy merre-hova tovább , azzal csak akkor van baj, ha egy helyben toporog. Ennyi miatt még szerintem ne írd le a gyereket.

2018. jan. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Az a gond, hogy nagyon tetszik a srác"


Ennyit arról, hogy sokaknak azért nincs barátnőjük, mert nem elég motiváltak, kitartóak, stb. Nézz ki jól, és rögtön lesz nőd.

2018. jan. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd,mert egy igazi férfi ilyenkor már tudja mit akar.


Ő lesz az aki szerint a ,,pénz nem minden", ,,jó az,ahogy van,mit akarsz te,sznob vagy".

Ez lesz ő ilyen.


Én az ő korában már több éves tapasztalattal programtervező informatikus szak mellett dolgoztam,sőt 22 évesen már nagy multinál szakmámban toltam az ipart,már 20 évesen tudtam mit akarok.


Őt jellemzi,hogy büfészakon van,nagy lesz a különbség kettőtök között te keresel akár milliókat is,ő meg talán 200 nettót a mekiben.

2018. jan. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Még 22 évesen nem kéne így elítélni, szerintem simán, te sem végeztél még, lehet nem is fogsz (na most nem azért mondom, de bármi jöhet).

És amúgy sem azok viszik sokra akik az egyetemen ülnek ügyesen okosan, hanem akik majd dolgozni is hajlandóak meg tenni.

2018. jan. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindenki máskor tudja meg h pontosan mi is a végcélja. De addig is kell lennie céloknak amivel előrehalad.azok pedig elősegítik megtalálni és kiküzdeni a nagycélt.


Én is így voltam.mindig voltak rövid és hosszútávú céljaim. Most már viszont pár évre való tervem van. Ami még változhat is egy picit, de csak annyiban h melyik részével kezdjem a következő szakaszát.



26f

2018. jan. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, a hetes vagyok még. A válaszom: NEM :D
2018. jan. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Más az, ha nem tudja, mivel akar foglalkozni, de van egy tucat alternatívája, ami majd kiforrja magát és más az, ha tényleg semmit sem akar kitalálni. Meg azért vannak olyan "büfészakok", amik mesterrel vagy tehetséggel párosítva fantasztikus szakmák... Én jobban utálom a sznobokat, akik egy szakot lehúznak így, mert fingjuk sincs az adott tudományterület felépítésével, mint a rajta tanulókat...


Visszatérve, nem bírnám elviselni magam mellett a céltalan embert. A szüleimet is világ életükben dolgozni és fejlődni akarni láttam, nekem is tervben van másod-harmaddiploma, örök tervező vagyok, tele célokkal és már a szabadidőmben sem tudok/akarok bullshittel foglalkozni és csak mereszteni a seggem. Nekem ez nem életmód. Az élet célja nem a majd egyszer megállapodás és az élvezet, hanem a folyamatos fejlődés és tanulás. Aki ezt nem tudja értelmezni, annak nincs mit mondanom, lehet akármilyen szakon, akármilyen nemű.

21N

2018. jan. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22 évesen én se tudtam hogy mit fogok csinálni és a fosulira se jártam be.
2018. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!