Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet-e kivárni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet-e kivárni?

Figyelt kérdés
Végzős vagyok középiskolában és az elmúlt időben megtetszett egy egy évfolyammal alattunk járó srác. Nagyon szokatlan a szituáció mert eddig mindig az idősebb férfiak jöttek be. Van közös barátunk, de amolyan távolabbi haver viszonynak nevezném azt mi most van. Úgy gondoltam, hogy komolyabb lépéssel (pl randira hívni) megvárnám, hogy elballagjak, addig csak barátságos maradnék. Így bárhogy is alakulna, már nem járnék az iskolába és nem lennének kínos mindennapi találkozások. Mi a véleményetek? Kéne-e mégis mihamarabb lépnem?

2018. jan. 22. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várj ilyen sokáig, mert addig összejön mással. Nyugodtan próbálkozz, nem lesz ciki az sem, ha elutasít, csak te érzed annak.
2018. jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem várnék emiatt. Nem hiszem, hogy annyira tetszik, ha kínosnak tartod a mindennapi találkozásokat. Más éppen ennek örülne.
2018. jan. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerintem akkor lennének kínosak a mindennapi találkozások ha pl kiderülne, hogy van valakije.

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat!

2018. jan. 22. 16:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Lépj
2018. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se várjál, emlékszem, hogy elhalasztottam egy igen jó lehetőséget amikor érettségiztem, mert inkább ki akartam várni, hogy majd utána zaklatom a dolgaimmal, bumm kapcsolatba került és 6 vagy legalább 6 évig együtt is voltak.
2018. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na és ha távolabbi haver is, nem tudod kideríteni, hogy van- e valakije?
2018. jan. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk, mindegy is, szerintem mindenképpen az a rosszabb variáció, ha kivársz és valaki "beelőz".
2018. jan. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!