Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most ennyire szerencsétlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ennyire szerencsétlen vagy nem is akar semmit?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel az egyik közös ismerősünk akart összehozni. Egyszer láttuk egymást. Bejelölt facebookon. Megbökött. Én vissza. Aztán semmi sem történt. Nem mer lépni? Esetleg nem is akar? Vagy lehet más van már a képben? Nem tudom én még mi jelet adhatnék neki.. Ötlet?
2018. jan. 22. 17:37
 1/9 Gál Zoé ***** válasza:
81%
Egyik nap a te képedre veri ki, másik nap meg valaki máséra.
2018. jan. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyszerű.:D
2018. jan. 22. 17:41
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

1. Mások összeakartak hozni titeket -> ez nem jelent semmit

2. Bejelölt, megbökött -> ennek sincs nagy jelentősége.


Tehát miből vetted le, hogy ő akar valamit? Te akarsz? Ha igen, akkor talán kezdeményezz te.

2018. jan. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"megbökött"? ez biztos, hogy nem a tini rovat? a poke kb 8 éve volt menő a gimisek körében, én már túl voltam ezen a koron, így utólag tudtam meg, hogy mi a fene ez.
2018. jan. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Lépj TE, ha ő nem mer.
2018. jan. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

"Lépj TE, ha ő nem mer."


Tudod, hogy a csajok félnek lépni. Hányszor lehet itt is olvasni, hogy "hogyan legyek biztos benne", és ha azt mondod, hogy ugyanúgy, ahogy a férfiak, bepróbálod, aztán igen vagy nem, akkor felháborodik, hogy ő nem akarja égetni magát, egyébként is a férfiak dolga az ismerkedés.

2018. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kissé fura, úgy jön le, mintha elvárnád, hogy érdeklődjön, csak azért mert az ismerősötök összeakart hozni. (és emiatt még le is szerencsétlenezed őt)


Szerintem ezt ne akard az ismerősödre bízni. Nekem is volt testvérem, aki sokat áradozott egy fiúról, akivel “összeillenék”, mégis... amikor találkoztunk, akkor nem lett semmi én nem is vettem elvárásnak, hogy kellene lennie bárminek is, csak mert a testvérem elképzelte ezt.

2018. jan. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért az, hogy egy ismerősötök össze akart hozni és bejelölt facebookon, nem sokat jelent. "Megbökés" ide, vagy oda...
2018. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha téged érdekel a srác, kerdezd meg, nincs- e kedve moziba menni, vagy egy kávéra. Tudom, hogy ez többnyire a ferfi "szerepe", de így legalabb megkaphatod a választ a kérdésedre.
2018. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!