Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mond ilyen dolgokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond ilyen dolgokat nekem, illetve miért kérdezősködik?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel pár hete ismerjük egymást. Múltkor megkínáltam sütivel. Kérdezte, hogy én csináltam-e? Mondtam, hogy nem, de segédkeztem a sütésben. Erre kérdezte h miket szoktam még. Teljesen kikérdezett h miket tudok sütni, és mondta az egyikre h "hát, azt szeretem ám". Azt várja h süssek neki? :D

Meg tényleg csomó mindenről kérdez engem...Sőt, mindig csak kérdez kb.


2010. jún. 5. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdekled, de ne éld bele magad semmibe :)
2010. jún. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért kérdez mert beszélgetni próbál, ugyanis tetszel neki. És még a férfiak nem veszik észre a jeleket...
2010. jún. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ja, néha teljesen kifordul a "fiú mindig azt akarják" és a nők érzékelik a jeleket szlogen. :)
2010. jún. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kelet valamien téma..
2010. jún. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak kíváncsi,nem kell egyből jelnek venni! -.-"
2010. jún. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!