Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem közelítenek hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem közelítenek hozzám a pasik? Megijednek tőlem?

Figyelt kérdés

20 éves, jó tanuló, életvidám főiskolás lány vagyok. Nem bunkó, hanem barátkozós, általában mindenkivel kedves. A bajom az, hogy abszolút nem kezdeményeznek nálam a fiúk. Sose jönnek oda, nem akarnak megismerni. De komolyan... Más barátnőimhez, akik szerintem ugyanolyan átlagos külsejű lányok, mint én, csomó srác odamegy, beszélgetni kezd velük, stb... Egy barátom szerint az lehet a baj, hogy megrémisztem a pasikat, mert látják rajtam hogy nagyon határozott vagyok. És azt hihetik, hogy csak irányítgatni akarnám őket. Ilyen létezik? Amúgy átlagos a külsőm, úgy gondolom. Így nem értem a helyzetet...


[link]


2010. jún. 6. 13:39
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Ne légy túl komoly, lazíts, kacérkodj, flörtölj, szemezz. Légy te a középpontban.
2010. jún. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Én nem tudom lehet csak a kameraállás, de valahogy furcsa a fejformád bár a fene tudja lehet csak én látom rosszul, de test ügyileg teljesen jó vagy
2010. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:

Nem úgy nézel ki mint akitől félni kellene, sőt nagyon csinos vagy. Szerintem is szemezz, csalogasd magadhoz a fiúkat.

Én ismerkedéskor nem szoktam arra gondolni, hogy a lány most amúgy milyen lehet. Hanem, ha tetszik és látom rajta hogy, "vevő rám" akkor odamegyek hozzá. A belső tulajdonságok majd kiderülnek. (a fiúk nem gondolatolvasók, egyszerű lények vagyunk:) )

2010. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:

Hát szerintem az átlagos jelző rád nem illik :) Nagyon szép lány vagy, szóval nem a külső lehet a probléma, a legtöbb pasinál ez a külső nagyon nyerő, szóval vagy rossz társaságba mozogsz, vagy nemtudom :D de én egy percet se haboznék hogy odamenjek e hozzád vagy sem xD


21 F

2010. jún. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:

húhhhhh...

én 20 éves pasi vagyok, szal leírom én miért nem mernék "nyitni" feléd

-egyrészt arra gondolnék kapásból, hogy ilyen jó csajnak tuti van pasija

-másrészt szóba se állna velem, egy totál hétköznapi, sráccal

-harmadrészt pedig itt a képen, eléggé cinikusnak és nagyképűnek nézel ki (nem bántásból mondom, és személyesen nem ismerlek, ezért csak a képről írok)

Kedvesebb pofi, sok mosolygás, és flört ami arra utal, hogy bepróbálkozok a csajnál.

2010. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg érte, de az arcformád nekem annyira nem tetszik, persze lehet hogy élőben sokkal helyesebb vagy és csak a képbeállítás rossz.

A testeddel semmi baj, de arcod öregít szerintem, sokkal idősebbnek látszol.

2010. jún. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
nem haragszom!! nem azért tettem fel képet, hogy itt tömjénezzenek! Csak kép nélkül nehezebb véleményt mondani. Nem tudom miért látszom cinikusnak és nagyképűnek, ezek abszolút nem vallanak rám...:(Tudom azt is, hogy nem vagyok egy szépségkirálynő, de nem is lehet mindenki az:))
2010. jún. 6. 13:57
 8/44 A kérdező kommentje:
13:54 !! Én pont a hétköznapi srácokat szeretem, én is egy hétköznapi lány vagyok, mindenféle nagy igények és luxus nélkül:)
2010. jún. 6. 13:59
 9/44 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha van kedved én szívesen beszélnék veled. Nem tudok pivit küldeni neked, de ha felkeresel priviben és megadod az elérhetőséged, szívesen beszélgetek veled. 18h után elérhető vagyok... Ugyanis nekem is ez a problémám. 21 F.

2010. jún. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:

Ezen a képen kivagy smineklve megvan csinálva a hajd és sexy ruhában egy viszonylag sexy testhelyzetben pózolsz.


Őszintébb válaszokat kapnál ha olyan fotót raknál fel ami a mindennapokra jellemző.

De ha az arcodat nlzem énsem mennék oda hozzád nem megbántani akarlak de nekem ez nemjön be.


19/F

2010. jún. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!