Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A sok elfojtott érzésbe bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok elfojtott érzésbe bele lehet betegedni testileg?

Figyelt kérdés

20-on éves férfi vagyok, és végtelenül szerencsétlen a szerelemben. Mindig sikerült pont olyan lányba beleszeretnem, aki nem viszonozta. Aki meg belém volt zúgva, az iránt én nem éreztem semmit.

Sajnos rendszerint a környezetemben lévő lányokba estem bele, akikkel nap mint nap találkoztam ,ilyenkor miután elutasítottak muszáj volt elfojtanom az érzéseimet és elnyomnom magamban az egészet akár hónapokon,éveken keresztül. Összesen 3 lányba voltam szerelmes, és nagyon nehéz volt megemészteni, hogy sosem volt viszonzásban részem. Nem tudom, hogy emiatt e, de időközben a gyomrom teljesen kikészült meg az orrom is bedugult, begyulladt. Lehet, hogy ezek a sok elfojtott érzés miatt alakultak ki?


2018. jan. 29. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordulhat. Én magamon azt veszem észre, hogy akkor gyulladnak be a beleim ha durva stressz ér. Sokszor van az érzések és a betegségek között kapcsolat.
2018. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hasonló szerelmi élettel rendelkezem!✋

Csak lányként, és az utcso srácnak már hagytam h kihasználjon, mert már annyira szerettem volna h végre egyszer happy end legyen már.. a srácok meg értenek is ahhoz h tolják a szöveget.. szerelmesen meg nehezebben látsz tisztán:/ ez van. Nekem is voltak fizikai jelek már a fájdalomtól,de nem ilyenek.. szóval nem tudom🤔 20/L

2018. jan. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen lehet hozzá köze. Nekem a méhem vérzik ha túl nagy stressz ér, amitől meg csak erősödik a srressz mivel még családalapítás előtt állok (dokik semmit nem találnak). Ja és ez egy nagyon fájó szakítás után pár évvel jött ki... Persze lehet nincs köze, de gyanús 🤔☹


A gyomor viszont a legérzékenyebb hisz különböző stresszhatásokra az ember vagy napokig (vagy még tovább) nem, vagy csak alig bír enni, vagy pedig szó szerint zabál

2018. jan. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos siman lehet. Ez is egyfajta stressz, ami elobb-utobb testi tuneteket, fizikai betegsegeket is eredmenyezni fog, ha nincs megoldva.
2018. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, rajtam is testi tünetek keletkeznek olyankor.

A baj az, hogy egy idő felgyülemlenek, és pánikrohamom, halálfélelmem lesz általa.

Nálam már állandó szorongást, és mellkasi fájdalmat okoztak az érzéseim, szúr a szívem, és folyton úgy érzem "megfulladok", teljesen belebetegedtem. ;(

2018. jan. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

*után

Elnézést kimaradt.


Szóval már évek óta testileg is lebetegszek általa, a felsorolt tünetek viszont egy éve kezdődtek.

2018. jan. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pacsi.

Mint ahogy leirtad és az előttem szólók írták.

Szerencsétlen a szerelemben.

19l

2018. jan. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Előző. Én bipolaris lettem az evek alatt. Glutén tej es hús allergias.

Bel és egyéb emesztorendszeri gyulladassal kezdodott. Rosszul letekkel.

Szerintem ez miatt, mert állandóan a szerelmeimen gorcsoltem

2018. jan. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha valaki szenved tartós ORRDUGULÁSBAN közületek, akkor írjon már nekem tapasztalat csere miatt! :(


Én is belebetegedtem, igaz hogy nem úgy a szerelem miatt, de köze van hozzá. Az állandó idegesség teljesen...

Nekem a hajam hullott, az már mérséklődött azóta, de az orrdugulás az nem múlt el. Olyan 2 éve lassan hogy állandóan be van. Ha nincs totál eldugulva, akkor is el van szűkülve, vagy elkezdi szúrni az orrom belül aztán elkezd folyni de kegyetlenül és órákig is képes így folyni, aztán meg totál eldugul. Egyszer voltam vele orvosnál, akkor allergiagyanús voltam, de én nem gondolom, hogy attól, mert akkor mindenre az vagyok. Pedig a tesztek mind negatívok voltak. Azóta meg nem volt lelkierőm visszamenni az orvoshoz. De kíváncsi lennék, akinek ilyen vagy hasonló van, ki hogy éli meg.


Addig nem volt ilyen bajom amíg nem jöttek a stresszes napok, a bántások, én csak csendben tűrtem, nyeltem le a dolgokat nap mint nap... Rámentem testileg, hogy a szerelemért eltűrtem a családja bántásait szó nélkül, nagyon sokáig.

2018. jan. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, vezethet. A depresszió, stressz vagy egyéb hangulati tünetek pl jellegzetesen az immunrendszer erősségének csökkenésével, emésztési zavarokkal, aluszékonysággal, fáradtságérzettel járhatnak, rosszabb a fájdalomtűrő képesség...


Alapvetően az, ha valaki sikertelen a párkeresésben, nem okoz törvényszerűen ilyen gondokat. Viszont ha nincs az életében egy olyan hely, ahol önmaga lehet és olyat csinálhat, amiben örömét leli, akkor nagyon tönkre tud menni az ember.

2018. jan. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!