Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogy szoktátok, vagy hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy szoktátok, vagy hol van az a pont, ahol már felesleges erőltetni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy van egy fiú/lány, akivel meg akarsz ismerkedni. Élőben ( buliban/ barátok révén) ismerkedtél meg vele, tök jól elvoltatok, számcsere, fb-n üzenetváltás megtörtént, utána találkoztatok is. Majd jön a "bibi", hogy bartája/barátnője van, csak erről elfelejtett szólni, de ő ennek ellenére még továbbra is találkozna veled, mert igazából ő sem titkolja, hogy bejössz neki. Majd utána következik, hogy fb-n egyre kevesebbet dumáltok, vagy vissza sem ír, de ha ír és szóbakerül a találka nem zárkózik el tőle, csak valamire hivatozik pl: most sulizik, fáradt, vizsgázik, dolgozik, de jön itt is a szöveg, hogy szívesen találkozna. Kérdem én, hogy ezt mégis meddig lehet húzni/ erőltetni? Vagy mi is van? Mert nem vagyok olyan, hogy emiatt napi szinten írok az illetőnek, csak számomra, már-már kínos/ zavaró hogy írok, nem válaszol, és 3 hét múlva azt látom, hogy már megint én hülye írtam neki, mikor sokszor el sem olvassa. Nem lenne könnyebb ilyenkor azt mondani, hogy nem, nem akar semmit és lépj tovább?

2018. jan. 30. 12:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem akar semmit, lépj tovább!
2018. jan. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%

Voltam párszor hasonló helyzetben. Sírás lett a vége, mert elküldtem a lányok pasijainak az üzeneteket. Most is van egy hasonló szitu. A csajnak tavasszal lesz a szülinapja és szóltam, hogy addig használják ki az együtt töltött időt, mert mennek a képernyőképek.

Aki gerinctelen, azzal úgy bánok, ahogy magának kiharcolta a dolgot. Az ilyen emberektől szexnél többet ne várj.

2018. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hagyd, majd keres ha érdemled ha nem nem tudtál valódi érdeklődést, és vonzalmat kialakítani, sőt vélhetően más is a képben van nála, nagyobb érdeklődéssel.
2018. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%

Én a kérdésedre nem tudok férfi szemszögből válaszolni, csak azt akarom írni, hogy az ilyen az nem direkt dob. Úgymond. Barátkozna veled, ha lenne ideje. Nekem ez olyan, hogy hu, még van ő is, válaszolni kéne neki, mert szegény már írt kétszer, majd ha kiteregettem, válaszolok. Majd ha kész a kaja válaszolok, majd ha visszajöttem a boltból válaszolok. És ez így megy..

De közben nem gondolom azt, hogy áh, az a hülyegyerek, nem akarok neki írni, csak nem fér bele az időmbe, életembe. (Én a párommal sem irogatok, csak ha nagyon van valami, arra sincs időm annyira, most beteg vagyok, itthon vagyok, most írtam, de amúgy rendes munkanap nincs..)

2018. jan. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Érdekled*
2018. jan. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

"Barátkozna veled, ha lenne ideje."

Az embernek arra van ideje, akire akarja.

2018. jan. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Ilyenre alapból felesleges pazarolni az időt.
2018. jan. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Abban a pillanatban, hogy kiderül valakiről, hogy foglalt, le is zárom a dolgot és haveri viszonynál nem megyek tovább. Ha az illető úgy csapta nekem a szelet, hogy közben volt valakije, akkor egy szép adag hányinger mellett instant kiábrándulok - volt már rá példa, nem is egyszer.


Nem tudok egy olyan jellemtelen férget komolyan venni, aki így bánik a párjával, de olyan kapcsolatfüggő szardarab se kéne, aki nem képes kilépni egy rossz kapcsolatból, amíg nincs meg a következő jelölt.


Téged ez a pali teljesen hülyére vesz, max a bugyidba akar bejutni egy-két numerára, de még az se érdekli annyira, hogy megerőltesse magát. Egy ilyen alaktól amúgy meg ne várj orrekt bánásmódot, pont azt kapod, amit érdemelsz, amiért még mindig szóbaállsz vele.

2018. jan. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez messze túl van azon a ponton, hogy érdemes lenne erőltetni.
2018. jan. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Majd jön a "bibi", hogy bartája/barátnője van, csak erről elfelejtett szólni, de ő ennek ellenére még továbbra is találkozna veled"


Pontosan ez az a pont, ahonnan már végtelenül ostoba dolog erőltetni a dolgot.

2018. jan. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!