Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Második randira virág?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noname65 kérdése:

Lányok, Második randira virág?

Figyelt kérdés

Örülnétek virágnak? Ha igen, milyennek?

21/F



2018. jan. 31. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én annyira nem, mert nem szeretném a randi alatt cipelni. De egyébként kedves gesztus, biztos, van, aki örül, ha kap. :)
2018. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem kaptam virágot férfitól, így nem tudom mikor illik, vagy mikor a legjobb, de biztos nem sértődnék meg, ha kapnék randin egy szál valamit. :)
2018. jan. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, mindegy milyennek de az sem baj, ha semmit sem hoz, csak az számít, hogy jól érezzük magunkat.
2018. jan. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Cserepes zöldnek, aminek nincs virága. Minden mást utálok. De nem nekem veszed, így tök mindegy, mit írok.
2018. jan. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szóval a virág jó ötlet csak a cipelés miatt zavarna bárkit is:)? Akkor ha a randi előtt mikor elmegyek érte, oda adom neki és mondom, hogy vigye be nyugodtan, hogy ne kelljen cipelnie, akkor úgy már teljesen jó? :D
2018. jan. 31. 22:51
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó úgy, ahogy írod. Kedves gesztus.
2018. jan. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%

En nem vagyok ilyen korulmenyes,mint az elottem szolok. Miutan megkaptam es megkoszonnem a viragot,kicsi darabokra vagnam a kesemmel es lazan betennem a ttaskamba. :D


Legutobb cipeltettm a pasival. :D

N

2018. febr. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Utoljára kamaszként kaptam virágot az akkori szerelmemtől.(: Szerintem ha most kapnék valakitől, a nyakába ugranék örömömben.:)


Nem vagyok ilyen kényes, hogy hű, most cipelni kell... Főleg, ha beülünk valahova, akkor mindegy is.:) Hogy milyen, az teljesen mindegy, a fás szárúak jobban bírják a strapát viszont.:)

21N

2018. febr. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Remélem ő is ennyire fog neki örülni, mint az utolsó hozzászóló örülne neki :D

Esetleg valami ötletek, hogy milyen virág legyen?? Fehér rózsa? Asszem az a kedvence, az jólenne?

2018. febr. 1. 09:50
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán :) Vagy ha nem találsz szép fehéret (sajnos ritka ilyenkor), rózsaszín.:) A piros sem rossz, csak az olyan mainstream.:D
2018. febr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!