Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik a tapasztalatok a tárkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatok a tárkereső oldalakról 18-25 évesek között? Ki járt már olyannal akit egy ilyen oldalon ismert meg és hogy alakult a kapcsolat? Szerintetek mennyire elfogadott ez az ismerkedési mód manapság?

Figyelt kérdés
Kipróbálnám, de félek a veszélyeitől, vagy a beégéstől.
2011. jan. 4. 12:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én egyszer regisztráltam egy ilyen oldalra. Iszonyatosan nagy csalódás volt, mert folyton gázabbnál gázabb szövegekkel kezdték a pasik, egyből webkamerázni akartak, voltak, akik rámförmedtek valamiért.

Ez egy napig tartott, és rájöttem, hogy nem ez úton fogom megtalálni a párom.

2011. jan. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És te akkoriban miért próbáltad ki?És hány éves vagy?
2011. jan. 4. 12:20
 3/14 anonim ***** válasza:
Régebben én is kipróbáltam, persze tini csíny a csajokkal. Ki kap több levelet blabla. Nagyon sok bunkó és szexista van a társkereső oldalakon, de nem esélytelen. Én akkoriban megismertem 1-2 normálisabb srácot, akik mellesleg még jól is néznek ki. Az egyikkel lassan már 4 éve nagyon jó a barátságunk. Több nem lett belőle, főleg a távolság miatt, de talán nem is baj :) 19/L
2011. jan. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

első vagyok


Idén nyáron próbáltam ki, hátha találok egy normális embert. De rájöttem, hogy ilyen helyen nem lehet. Biztos van, akinek sikerül, de ennek száma elenyésző. Nekem nem jött be. Leginkább azért, mert undorító, gusztustalan módon próbálnak meg a pasik felszedni nőket és leginkább csak szex céljából. Én meg arra nem vagyok vevő.

Egyébként 22 éves vagyok.

2011. jan. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
az első 2 válaszoló is mutatja, hogy az ilyen oldalakon lévő nők csak szórakoznak vagy agyilag retardáltak. Szóval nem ajánlott ilyen helyen ismerkedni, persze lehet, hogy pont egy normálisat találsz, de minek így ismerkedni ilyen fiatalon? járj szórakozni és akk nem lesz gond a puncikkal.
2011. jan. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A társkereső olyan, hogy kirakod magad mint a boltban az árukat a polcra (eladó) és ilyenkor bemmenek a boltba és válogatnak, szétnéznek, ha nem tetszik panaszkodnak, meg stb.. Nem a nettel van a baj! hanem hogy kirakják magukat! lehet a neten ismerkedni, de vigyázva! Van tényleg olyan is hogy felvágnak a barátai előtt, hogy mennyien írnak neki. Nehéz megtalálni, de nem lehetetlen, nem a netet kell hibáztatni vagy mondhatom így is: a hiba nem az ön készülékében van:) értsd jól.
2011. jan. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"az első 2 válaszoló is mutatja, hogy az ilyen oldalakon lévő nők csak szórakoznak vagy agyilag retardáltak. "


Nem értem, hogy vontad le ezt a következtetést, lehet azért, mert retardált vagyok...te szerencsétlen-.-"

2011. jan. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is megpróaltam és leginkább a normálisan, igényesen kitöltött adatlapok tulajdonosainak írtam.

Ugye panaszkodik mindenki, hogy nem kapnak egy épkézláb levelet. Érdekes módon, mindig terjedelmes és értelmes leveleketírtam, de normális választ sosem kaptam vagyis alig kaptam választ.

Nem vagyok egy görög Isten, de rondának sem mondanám magam mégis mindez kevés, mert a képek dominálnak.

Egyszer unalmamban írtam oylan levelet, ami tele volt "csajszika, vok, csicska, $........" karakterekkel és láss csodát az értelmesnek gondolt egyének is válaszoltak.

Tehát Nekem negatív a tapasztalatom és azt szüröm le, hogy hátrány, ha az ember intelligens és eszébe jut egy Nöt tisztelni.

Természetesen nem akarok általánosítani, mert tudom, hogy vannak normális Nök, csak kevesen és nehéz megtalálni öket.

A társkeresökön sosem lesz meg az a személyes varázs, mint amikor az utcán rámosolyogsz valakire és pont a mosolya vagy a szeme fog meg annyira, hogy kezdeményezz.


21/F

2011. jan. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nővérem ott talált férjet, bár a családból ő az egyetlen aki szereti, nekünk teljesen unszimpatikus a fickó...
2011. jan. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én pár éve egyszer kipróbáltam, össze is jöttem így a neten keresztül egy nagyon aranyos sráccal. a távolság (200km) ellenére fél évig együtt voltunk, jól éreztük magunkat, aztán végülis kihült a dolog, és rossz érzés nélkül váltunk szét.

utána már nem is foglalkoztam társkereső oldalakkal, mivel mindig úgy jött ki a lépés, hogy a sors elém sodorta a következő barátot. ezek közt is volt olyan, akivel neten jöttünk össze, de velük nem célirányos párkeresés volt az összeismerkedés motíválója, hanem közös ismerős, vagy közös hobbi (fórumról).

viszont pont a net határtalansága miatt ütköztem távolsági problémákba, egyetemi éveim alatt nem is volt csak távkapcsolatom (a legközelebbi is 80km, de legtávolabbi 500 :S)... viszont volt, akivel 2,5 évig együtt voltam így. és végülis nem a km-ek miatt szakítottunk.

én azt mondom, hogy ha az ember helyén kezeli a dolgot, normális arcát mutatja, akkor ki tudja szűrni a zavarosban halászókat.

2011. jan. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!