Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknél miért csak a dagadt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél miért csak a dagadt pasik kizártak?

Figyelt kérdés

Mert lehetsz vékony vagy izmos de dági az azonnal kizárt mindenkinél. Vagy hatalmas hatrány.


És az is fura hogy sok nő szerint már a 180cm/85 kg is zsírdisznó, ami amúgy nem is az.


2018. febr. 4. 16:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Hagyjuk már, sok nő izgul a mackós pasikra, de aki vékony, az eláshatja magát.

Amúgy neked bejönnek a kövér nők? (nem, nem a szexin ducik, hanem a nagyon parán elhízottak? Ugye, hogy nem)

2018. febr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
ha elég pénze van, akkor nem kizárt. Akinek egy 180/85-ös dagadtnak számít, akkor még nem látott dagadtat...
2018. febr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Gál Zoé ***** válasza:
26%
A vékonyak között kevesebb az impotens.
2018. febr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok impotens!


Első! Előlem már 2 csajt szedett el vékony srác. Semmivel nem volt különb csak annyi hogy ő hozta a mai trendet a 60 kilójával.

2018. febr. 4. 17:01
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Tetszett már mackós pasi is, izmos is, a párom vékony, nulla izommal. Nekem nem a testalkat számít (csak ne legyen túlsúlyos, pl 100 kg fölött, az taszít).
2018. febr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Nekem pl a mackos pasik tetszenek a kb 175cm 90-100kg pedig vekony csinos szep lany vagyok ... Nem minden lanynak jonnek be a vekonyak.. 26N
2018. febr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
A 185/85 nem dagadt. De ha több, mint 100 kg-os és az nem izom, akkor már valószínűleg az. A nagyon vékonyak nem jönnek be, de a nagyon kövérek sem, pedig a 160 cm-hez most még 70 kiló vagyok. Igyekszem visszanyerni a szülés előtti 60 kg-os formámat. 35N
2018. febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Hát tudod van esztétikai vonatkozása, van egészségügyi vonatkozása és hát a jó szexhez nem árt a kondíció sem...
2018. febr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

Nem csak azok! Nekem személy szerint nem jönnek be a kövérek és a vékony pasik sem. Hogy miért? Nem tartom őket vonzónak!

Az 50 kg-m mellett nem akarok egy szintén ugyan olyan piszkafát, de egy 100 kg-os csávó is érdekesen mutatna mellettem... Volt már átlagos testalkatú párom, semmi bajom nem volt vele!

Mostani párom 90 kg, de izom miatt, 180 cm magas!

Szóval nem feltétlen jelent "zsírdisznót" egy 85 kg-os.

2018. febr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
3%

Egy kövér pasi komoly hátránnyal indul a társkeresésben. Ugyan így egy kövér csaj is, DE még mindig könnyebb egy túlúlyos csajnak egy átlagos testalkatú pasit kapnia, mint egy túlsúlyos pasinak egy átlagos testalkatú csajt kapnia:)


A nők nem(is) vallják be, de kifejezetten válogatósak, vizuálisak. Szóval nekünk pasiknak azért mégiscsak nehezebb csajt(nőt) találnunk, főleg ha lóvénk sincs:D

2018. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!