Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg és bi srácok, ti is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg és bi srácok, ti is néha feszélyezve érzitek magatokat más fiúk között?

Figyelt kérdés
Mármint heterók közt? Ha igen olyan kérdésem lenne még, hogy milyen alkatotok van? Tehát pl én nagyon vékony vagyok, ami szerintem az egyik oka annak, hogy szarul érzem magam az erősebb, átlagosabb srácokkal. Félre ne értsétek, akiket ismerek azokkal jól kijövök, stb, de van olyan társaság, ahol úgy érzem nem passzolok oda. Pedig elég jól beilleszkedek mindenhol, sőt többnyire hangadó vagyok.

2016. szept. 1. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzem magam feszélyezve.

Én is vékony vagyok, de leszarom, ez miatt sokan próbáltak már belém kötni, mert akkor biztos gyenge is. Hát nincs problémám, pár küzdősporton túl vagyok és néhány kocsmai verekedésen is :-D Akik ismernek, azok már tudják, hogy az alkatom nem jelent semmit, aki meg nem ismer, az meglepődik, ha úgy alakul :-D

2016. szept. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
en egy nagydb 30as erőemelő hetero srac vagyok szüz extrafiatal sraccal kiprobalnàm
2016. szept. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem érzem magam feszélyezve, annyi, hogy ha jobb pasik vannak körülöttem, hamarabb lesz merevedésem.

22/F bi.

2016. szept. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak akkor érzem magam feszélyezve ha jó pasik vannak körülöttem mert felizgulok :). Meg ha elkezdenek nagyon pasis têmákról beszélgetni pl. csajozás. Régen engem is zavart hogy sovány vagyok azóta kicsit híztam így jobb.
2016. szept. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is vékony vagyok és nem túl "menő". Nem iszok, nem cigarettázok, stb és ezek miatt gyakran én is feszélyezve érzem magam hetero fiúk társaságában, akiket nemigazán vagy csak nemrég óta ismerek. De főleg akkor ha valamelyikőjük tetszik, vagy legrosszabb esetben mindegyik tetszik és full hetero bagázs.
2016. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így érzek. Nem vagyok az a tipikus fiú, se külsőre, se belsőre, ezért. A lányokkal jobban kijövök. :/
2016. szept. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én csak lányok társaságában tudok kibontakozni. A lányokkal tudok beszélgetni míg a fiúkkal nem nagyon. A fiúknál a tipikus témák a csajok meg a foci és ez nálam nem téma. A baráti körömből persze szívesen beszélgetek és nem is érzem magam feszélyezve, de ha csak ismerősökről van szó esetleg egy haverom ismerőséről na akkor felveszem a csöndes üzemmódot. Baráti körben én vagyok a hangadó míg idegenek közt nem. Abban az esetben ha egy idegen beszélgetni akar velem csak nagyon tőmondatokban válaszolok. Ilyen voltam mindig is, bár lehet, hogy ez csak az introvertált személyiségemnek köszönhetem és az "enyhe" demofóbiámnak.


19/Feminin/Passzív

2016. szept. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

En enyhen feminin vekony srac vagyok, es nem ereztem magam sose feszelyezve :D. A tarsasagban ahol vagyok szinte csak hetero sracok vannak es bi, hetero lanyok.

Csak akkor erzem frusztraltnak magam, ha latom h egy random heteros sracnak bejovok, es latom h nem mer nyitni.

Nekem eleg nagy a szam, egyetemen sokan ismernek es birnak.pl a vekonysagert gimiben jolval tobb atrocias ert, egyetemen nem annyira. Sot kondis sracok is mondtak h mashogy el se tudnanak engem kepzelni :D

2016. szept. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nem, sok heteró haverom van
2016. szept. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem is sok heteró haverom van, de néha így érzem magam.
2016. szept. 12. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!