Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez stílusos vagy már régimódi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez stílusos vagy már régimódi?

Figyelt kérdés
Randi ügyben szeretném a véleményeteket kérni, pontosabban randira invitálás ügyében. A következőképpen szeretném randira hívni a hölgyet: Írtam neki egy levelet, "mint a régi szép időkben", méghozzá egy kesze-kusza, de szerintem szellemes levelet. A történetben az a csavar, hogy a levél olvasása közben egy szót sem ejtek a randiról, ezt csupán a legvégén fedem fel "utóirat" címszó alatt. A levelet ugyanis úgy fogalmaztam meg, Kosztolányi után szabadon, hogy ha a levél első sorait összeolvassuk, csak akkor olvasható ki a "Mikor Randizunk?". A levelet természetesen postai úton tervezem feladni, méghozzá egy origami tulipánnal kiegészítve. A hölgy, akivel ismerjük egymást, és akivel egyébként már találkoztam (de azt még nem tekintem igazi randinak) romantikus alkat. Szóval hölgyek, egy kis segítséget szeretnék kérni, hogy ez a mai világban mennyire hatna furcsán. Előre is köszönöm :)

2018. febr. 12. 03:25
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
*A levél sorainak kezdőbetűi összeolvasásával, tehát függőlegesen jön ki a "Mikor Randizuk?". Elnézést az elírásért.
2018. febr. 12. 03:28
 2/26 Ramone ***** válasza:
52%

A mai felszínes pénz és szex centrikus világban ahol a műveltség kimerül annyiban hogy meg tudják különböztetni Kiszel Tünde 2016 és 2017 ben tett nyilatkozatait ... Nos egy ilyen világban Maximum egy lefáradt reménytelen macskákkal elő könyvtárost vagy kapuzárási paniktol megtört magyartanárnőt hatna meg ez a levél (meghatás alatt értsd: tudja értelmezni a papírra írt szöveget)


Szóval sok sikert

2018. febr. 12. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
24%
Esetleg egy vidéki, csöcsös - sűrű falusi csaj még értékelné is, Pesten inkább azt szeretik ha megnyílik a pénztárcád.
2018. febr. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Függ a jelölted személyiségétől és érdeklődésétől. Ha romantikus beálítottságu akkor sikered lehet nála.
2018. febr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyban függ a hölgy személyiségétöl. De engem tuti levenne a lábamrol. Pedig nem vagyok sem magyar tanár, sem könyvtáros. 🤗

Szerintem jó ötlet, küldd el neki.

2018. febr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján feltételezem, hogy az említett hölgy intelligens lehet. Bizonyára értékelni fogja. Ha nem tudja értékelni, akkor úgysem hozzád való. Tehát nincs mit vesztened.
2018. febr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
A hölgy bár 19 éves, nagyon intelligens, nem igazán találkoztam még hasonlóan értelmes lánnyal. Órákat el tudok vele beszélgetni, bármiről. Azt pedig konkértan tudom, hogy romantikus, mert volt egy ilyen megérzésem, ezért megkérdeztem. A válasz pedig igen volt.
2018. febr. 12. 18:20
 8/26 miniviki válasza:
100%
Szerintem ez nagyon èdes. Biztos èrtèkelni fogja a lány is, jó randizást nektek!;)
2018. febr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Na végre egy értelmes ember.
2018. febr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt hiszem ez egyenlő egy pozitív, igenlő válasszal.
2018. febr. 21. 18:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!