Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez stílusos vagy már régimódi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez stílusos vagy már régimódi?

Figyelt kérdés
Randi ügyben szeretném a véleményeteket kérni, pontosabban randira invitálás ügyében. A következőképpen szeretném randira hívni a hölgyet: Írtam neki egy levelet, "mint a régi szép időkben", méghozzá egy kesze-kusza, de szerintem szellemes levelet. A történetben az a csavar, hogy a levél olvasása közben egy szót sem ejtek a randiról, ezt csupán a legvégén fedem fel "utóirat" címszó alatt. A levelet ugyanis úgy fogalmaztam meg, Kosztolányi után szabadon, hogy ha a levél első sorait összeolvassuk, csak akkor olvasható ki a "Mikor Randizunk?". A levelet természetesen postai úton tervezem feladni, méghozzá egy origami tulipánnal kiegészítve. A hölgy, akivel ismerjük egymást, és akivel egyébként már találkoztam (de azt még nem tekintem igazi randinak) romantikus alkat. Szóval hölgyek, egy kis segítséget szeretnék kérni, hogy ez a mai világban mennyire hatna furcsán. Előre is köszönöm :)

2018. febr. 12. 03:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
fejlemény azóta? :)
2018. márc. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Wow, imádnivaló ötlet. Nagyon kreatív
2018. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Aranyos ötlet, de mi törtenik ha nem jut eszebe összeolvasni a sorokat?
2018. márc. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Utóirat szekcióban felfedem a dolgot :)
2018. márc. 1. 19:13
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne habozz! Küld el! 😍 Írd majd meg mi lett. Hajrá. 🙂
2018. márc. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
81%
Bár több ilyen férfi létezne a mai világban! :)
2018. ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
65%
szerintem nagyon egyedi :) nem vagyok macskás könyvtár néni alkat, hanem meglehetősen kelendő, de én nekem is tetszene :D
2018. ápr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
65%
Mi lett végül?
2018. ápr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Ha már ki lett emelve, igazán leírhatnád az eredményt! :D
2018. ápr. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Ramone ***** válasza:
44%
Valszeg vissza utasították mert azt mondták hogy "bocsi de én csak barátként tekintek rád..." Azóta sem beszélnek a csaj meg valami gyökér pasi farkán lovagol kèjjesen akinek fingja sincs arról hogy mi a különbség a vers és a regény között
2018. ápr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!