Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes bókolni randin egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes bókolni randin egy jó csajnak?

Figyelt kérdés

Vagy még jobban elszáll magától?

Mert gondolom mindenki csak dícséri


2018. febr. 12. 09:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha játszmázgatni akarsz, ne bókolj neki.
2018. febr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan "elszállós fajta", akkor jobb, ha nem tervezel hosszútávra.

Mindenkinek jólesik ha kap egy kedves bókot, csak nem kell nyálasnak lenni és túlzásokba esni.

2018. febr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nagyobb sikert érsz el ha személyiségét dícséred. Ha csak a teste tetszik akkor meg nem értem miért randizol vele.
2018. febr. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Minden nő, általában jó néven veszi a rendes bókokat.

Annál a nőnél, aki meg elvan szállva magától, teljesen mindegy.

2018. febr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Persze, de csak normális módon és mennyiségben. Ne menj le pincsikutyába és azért legyen mély, értelmes beszélgetés is...
2018. febr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én nem bánnám, ha a dicsér szót le tudná írni a randipartnetem helyesen.
2018. febr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
# 6/6 Jók az ilyen hozzászólások:)) "randipartnetem" :))))
2018. febr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Diavolino44 ***** válasza:
0%

Ez helyzetfuggo, ha a lany tisztara zavarban van, alig mer rad nezni, egyfolytaba torekszik arra, hogy a beszelgetest fenn tartsa, vagy oriasi “Bambi” szemekkel nez teged, akkor igen, s mehet akar gyakrabban is.


Ha ugy erzed kb egyenlo felkent kezel, s a randi ugy nez ki, hogy “adok egy eselyt hogy bizonyits”, (s a legtobb randi ilyen), akkor dicserd a stilusat, a muveltseget, de ne a kulsejet.


Ha eleve, el van szallva magatol, (s mivel jo csaj gondolom legalabb szexet szeretnel tole), kulsejerol egy szot se, belsobol, pedig csak akkor ha tenyleg le vagy nyugozve. Mondok egy peldat.

-mit csinalsz szabadidodben?

-szeretek futni.

- s Maraton vagy egy atletikai szinten?

- oh, nem csak igy par utca kort.

(Ebbe semmi extra nincs)


-mivel foglalkozol?

- mukorom-epito vagyok.

-s hogy erzed tehetseges vagy benne?

- igen, ugy erzem tavaly negyedik lettem az orszagos versenyen.

(Nah itt lehet bokolni, mert ez komoly teljesitmeny)

2018. febr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván annyira hülye vagyok, hogy nem tudom leírni a partner szót, miközbrn a dicsér meg megy. Véletlenül se az van, hogy félrenyomtam. De kötekedjél, ennyi legyen a napodban az öröm.
2018. febr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, érdemes bókolni.Nagyon is jól esik ez egy nőnek. Mivel lennél kevesebb ha elmondanád a véleményed? Persze csak akkor mond, ha azokat a bókokat őszintén, komolyan gondolod.
2018. febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!