Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tudom hogy van pasija...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudom hogy van pasija bunkóság rá kérdezni hogy lenne kedve velem randizni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 14. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

Minek neked olyan lány, aki foglalt?


Nincs elég szingli csaj a környékeden?

2018. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkosag, de ha lekoptat akkor utana hagyd beken, ennyi.
2018. febr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert ő tetszik?
2018. febr. 14. 21:58
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Gondolom nem zavarna akkor, ha a te csajodat fűzögetné más is.
2018. febr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már nincs csajom :)
2018. febr. 14. 22:03
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Foglalttal ne kezdj.
2018. febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
En nokent nem szeretem, ha randira hivnak mikor van baratom, foleg, ha tudja, hogy foglalt vagyok. Meg amugy ha igent mondanek esetleg osszejonne a dolog vele, majd folyton menne a feltekenykedes, hogyha vele elmentem massal is... total utveszto
2018. febr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ennyire konkrétan ne kérdezz rá, de egy talira megpróbálhatod elhívni. Az meg hogy van barátja nem jelent semmit, lehet hogy már csak vegetálnak egymás mellett, és te fogod benne felébreszteni a szikrát. Persze ha elutasít, vagy nagyon azt látod, hogy a barátja a mindene, akkor nyilván felejtős a dolog.
2018. febr. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy lehet, hogy pont lecsengőben van a kapcsolata, és már csak vannak egymás mellett, ezt egy kívülálló nem tudhatja. Egy próbát megér, udvariasan. Ha elküld, akkor viszont ne nyomuljál.
2018. febr. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!