Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire volt ez bunkóság?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire volt ez bunkóság? Visszakértem a virágot.

Figyelt kérdés

Találkoztam egy lánnyal és az első randin csók volt, a másodikon nagyon furcsán viselkedett és a randi után letiltott. Biztos bennem is volt hiba de nekem nem igazán jött le mit rontok el, szerintem tökéletes randi volt.


A lényeg, hogy a második randi előtt közvetlen mondta, hogy nagyon szereti a trópusi növényeket és pont ezért vettem neki egy kis vitorlavirág palántácskát, egyrészt, hogy reprezentálja a kapcsolatunkat, amit nevelgetni kell másrészt kedves gesztusként, hatalmas kitérőt tettem a virág miatt és nehéz volt kiválasztani. (cserepes)


A lényeg, hogy a letiltás után én elértem egy lányon keresztül aki a közelben lakik és megkértem rá, hogy juttassa vissza neki a virágot, én meg majd átveszem a lánytól. Mivel beszéltem neki erről miért adtam oda szerintem érti.


Lehet, hogy ez óriási bunkóság volt. De úgy éreztem azt, hogy így letilt nem hagyhatom szó nélkül, és azt szerettem volna elérni, hogy megértse, hogy a tetteinek következményei vannak és joga van választani, de ne vegyen el a másiktól semmit. Önzetlenül adtam neki a virágot, de az amit művelt ezek után túlzás volt.


Szóval mit gondoltok? Nagyon gáz, vagy átmegy majd neki az üzenet, hogy kicsit vegyen már vissza.


2018. jan. 9. 22:58
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon gáz és így már értem azt is, hogy letiltott :D milyen lehettél randin atyavilág! Szerintem ezzel a húzással csak megerősítetted benne, hogy jól döntött.
2018. jan. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem jól tetted. Sosem értettem ezt a randi után letiltós dolgot a nők részéről, mondom ezt nőként. Az ilyeneknek csak játék a randi. Tényleg undorítóan viselkedett.
2018. jan. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
.
2018. jan. 9. 23:11
 4/46 anonim ***** válasza:
91%
Undorítóan viselkedett, de visszakérni a virágot?😂Ez olyan gyerekes.
2018. jan. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
33%
Egyébként rendes srácnak tűnsz, találsz majd olyat, aki tudja értékelni, ilyenekért meg nem kár :)
2018. jan. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
66%
Én is letiltottalak volna ha a második randit cserepes növénnyel indítod..te ezt nem érzed kicsit furának?
2018. jan. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
91%
Sok voltál neki, második randin ezt előadni, hogy nevelgetni kell a kapcsolatot és cserepes virágot adni... Ez nagyon sok egy jóformán idegentől. Persze ez nem mentség a szó nélküli tiltásra, de beláthatod, hogy neki ez miért volt kellemetlen.
2018. jan. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
86%

Nem kellett volna ekkora drámát csinálnod, nem hiszem, hogy a virág annyit érne neked ( az eszmei értékétől függetlenül), ha meg annyira drága volt, számomra értelmezhetetlen, hogy második randin ilyesmire költesz.


Nőként is kritikán alulinak tartom a lány viselkedését, szerintem ha már ilyesmit adtál neki, a minimum az, hogy ha valami baja van, írja meg vagy mondja el és úgy zárja le, ne tiltással... Viszont ezt a teátrális viselkedést én is röhejesnek tartom. Az exem is ilyen még egy utolsót odavágós ember volt, nálam is még írkált ilyen "milyen ember vagy te" kategóriás üziket, meg visszakérte a bizsukat, amiket tőle kaptam, holott ő csalt meg.:'D Én inkább a "hadd hulljon a férgese" típus vagyok, aki nem akar hülyékkek még egy búcsúkört futni, csak hogy megmutassa ki az úr a háznál. Nevetségesnek tartom.

2018. jan. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
86%
En is letiltottalak volna, es valoszinuleg a viragot se adnam vissza, mert a kukaban vegezte volna a randi utan. Nyomulos piocanak tunsz.
2018. jan. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
81%

Második randin egy szinte idegen ad egy cserepes virágot, hogy nevelgessem úgy, mint az el sem kezdődő kapcsolatunkat.... Hát.... Nem kizárt, hogy ez nálam is tiltólistára kerülne. Elég para.

Utána meg egy ismerősön keresztül ezt vissza kérni. Durva :D

2018. jan. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!