Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan viselkednétek, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkednétek, mit tennétek ami célravezető lehet?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki bejön nekem, és én is neki. De ő nemrég szakított, úgyhogy most a szórakozási fázisát éli. Ezerrel. Nem is tagadja. Ez rendben is van. Azonban ez nekem néha kellemetlen, mert közben meg tudom hogy velem komolyan gondolná, ha nem lenne most ilyen "állapotban". Igyekszem szemethunyni, és mások felé is nyitni, mert amiatt, hogy velem nem lehet "szórakozni", ritkán tudunk normálisan beszélni, és én nekem is van életem. Van egy csaj, akire rákérdeztem a múltkor, hogy ő érdekli e komolyabban esetleg, és azt mondta h azt se tudja h ki ő, aztán meg hogy totál nem érdekli. Tudom, hogy dugásra jó lenne neki. Bocsi a kifejezésért. De mégis féltékeny vagyok, mert olyan nehéz ezeket elnézni. Előfordulhat esetleg hogy hazudik, csak hogy ne veszítsen el? Ez is megfordult a fejemben. :/ És ha a későbbiekben alakul valami közöttünk (ami nagyon jó lenne), akkor bizony nem szabad megsértődnöm most ezeken. Ti mit tennétek? Hogyan viselkednétek? Hogyan tartanátok fent a pasi érdeklődését arra az időre, mikor már "gyógyult" lesz? Mert amúgy baromira csípem őt. Én és ő is 28 évesek vagyunk

#szórakozás-szakítás-pasi
2018. febr. 19. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkoznék vele. Élje ki magát, de én nem fogok a sarokban ülni és várni a soromra. Keresnék olyat, akivel ugyanazt akarjuk és a vonzalom is megvan.
2018. febr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én sem teszem. :) Mondom,próbálok mások fel és nyitni,de attól még bejövünk egymásnak.
2018. febr. 19. 16:50
 3/11 anonim ***** válasza:

Vagy komolyan gondolja vemed vagy nem.

Vagy akarsz tőle valamit komolyan vagy nem.

Féltékenykedned és várnod semmi értelme. Beszéld meg vele vagy lépj tovább. Ez a 2 opció ami célravezető lehet. Egyébiránt, szerintem nem érdemes erőltetni, mert a részéről nincs komoly szándék.

2018. febr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miből gondolod hogy nincs komoly szándék csírája alapvetően? Mert oké,hogy MOST nincs.Totál értem amit most csinál.Én is ilyen voltam,amikor szakítottak velem.Legalább 1 évig hajtottam az életet.Csak nem tudok várni állandóan,és nem is akarok,de azért jó lenne jóban lenni a jövőre nézve...csak ez most nehéz így.
2018. febr. 19. 17:35
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#4 a komoly szándéknak nincsen csírája, csak a homályos bizonytalanságnak. A komoly szándék azért komoly szándék, mert nem MAJD, hanem most érdeklődök komolyan.

Azzal egyébként semmi baj, ha most kiéli magát és hajtja az életet. Ez normális dolog. Csak ha komoky kenne a szándéka, akkor ehelywtt konolyan ismerkedne. Ezért nevezik komoly szándéknak.

Várnod szerintem sem érdemes.

A jövőre nézve pedig... nis, bármi lehet, akár nejed, akár neki megtetszik valaki. De ha most nuncs komoly érdeklődés és szándék a részéről, akkor később sem lesz, legalábbis nem őszinte. Nem lebeszélni szeretnélek, de a szimpátia csírája az kevés.

2018. febr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem teljesen értek egyet,de azért köszi a vàlaszt.:)
2018. febr. 19. 18:26
 7/11 A kérdező kommentje:
Neki (most) senki irànt nincs komoly szàndéka.Ez a lényeg a dologban.De nem azért mert nem tetszik neki akàrki is,hanem mert szakítàs utàn van.Biztos neked is volt màr ilyen.
2018. febr. 19. 18:28
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 nagyon szívesen. Most látom újra elolvasva, hogy nagyon sok félre ütés volt, remélem azért érthetőre sikerült.

A komoly szándék lényege, hogy tudjuk mit akarunk és aszerint is cselekszünk. NINCS benne feltételes mód, hogy "komolyan gondolná" vagy "majd".

Persze ettől függetlenül a későbbiekben még alakulhat valami - és itt már helytálló a feltételes mód.

2018. febr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na így értettem!Ahogy most utoljára írtad. ;)
2018. febr. 19. 19:10
 10/11 anonim ***** válasza:

#7 persze, hogy volt már velem ilyen.

De akkor komolyan gondoltam, hogy nem akarok most kapcsolatot, hanem szórakozok és még a látszatát is elkerültem, hogy "komolyan" akarnék valakihez közeledni és véletlenül sem tartottam bizonytalanságban.

Ha pedig komolyan érdeklődtem valaki iránt, akkor tettem is róla, hogy az illető ezt érezze is és ugyancsak nem tartottam bizonytalanságban.

EZ a komolyság lényege: a bizonyosság, hogy akarunk valakit vagy valamit és ezzel összhangban cselekszünk, ahol nincs helye feltételes módoknak, majdnak, bizonytalanságnak, igéretnek, stb, hanem a cselekedeteink tükrözik szándékunk komolyságát.

Lehet, hogy X idő múlva aztán elkötelezné magát, de ez már tényleg feltételes mód és spekuláció és ebben bízni, erre várni komolytalan dolog.

MOST semmi komoly szándéka sincs, MAJD talán lehet - de van értelme egy MAJD LEHETre várni?

2018. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!