Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedtetek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedtetek meg valakivel gykrol?

Figyelt kérdés
Sokan irtatok hgy errol az oldalrol alakultak ki kapcsolatotok, meselnetek hogyan tortent?
2018. febr. 20. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Tetszett a neve, a válaszai még jobban, így ráírtam. Igaz, nem úgy, ahogy sokan teszik, hanem trollkodva, csipkelődve, de ő vette a lapot, és mindig visszaírt. Már ebből leesett, hogy nagyon egy húron pendülünk. Aztán egyre jobban elmélyült a kapcsoltunk, rengeteg levelet váltottunk. Olyan hosszú leveleket, amiket a gyk üzenetküldő rendszere nem tudott továbbítani. Aztán végül találkoztunk. Vele randiztam életemben először. Sose felejtem el.
2018. febr. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Beszelgettunk, aztan talalkoztunk. Gondolom igy csinalta mindenki.
2018. febr. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Ráírtam utána beszélgettünk sokat.
2018. febr. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Trollkodni voltam, megnyitottam a kérdését, mert jó pályának tűnt, de mire végigolvastam a kifejtést, már inkább segíteni akartam. Írtam neki tanácsot privátban, meg köszönte, beszédbe elegyedtünk, szimpatikusak lettünk egymásnak, randit beszéltünk meg, elmentünk rá, ott is szimpatikusak voltunk egymásnak, össze jöttünk, azóta meg együtt vagyunk fél éve. :)

31/f

2018. febr. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Nekem beszélgetések voltak erős vonzalommal. De aztán valaki gyáva lett tovább menni.
2018. febr. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legkönnyebben olyan személyiséggel, amivel rendelkezem.
2018. febr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rám írt egy kérdéssel kapcsolatban és beszélgetni kezdtünk. Aztán akadt egy kis problémája, amiben segítettem neki, és randiztunk.

Eleinte minden jól alakult, de kiderült, hogy nagyon különbözőek vagyunk. Aztán nagyon durva dolgok derültek ki róla, és nagyon durva dolgokat csinált. A végén megalázott, becsapott, elárult és elhordott mindennek.

Kiírhatnám a nevét is, de nem teszem. A sors majd intézi a büntetését. Van neki elég baja, de én sokat tanultam az esetből.

2018. febr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!