Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leteznek meg valahol a vilagon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leteznek meg valahol a vilagon rendes, kedves es helyes lanyok, akiknek tetszenek a kedves, de felenk fiuk? Ha igen, hol?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 16:28
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Koszi a linket, bar nekem igazabol nem azzal van a bajom, hogy nem tudom, hogyan kell banni egy novel, vagy hogy mit mondjak neki.

Egyszeruen csak frusztral a peniszmeretem es ez meggatol abban, hogy komolyabb szintre emeljem az alakulo kapcsolatot.

2010. jún. 8. 19:33
 22/32 anonim ***** válasza:
Miért, mekkora?:D
2010. jún. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Kabe 15/3. Nem tul hosszu es nem eppen vastag. Alapallapotaban meg nagyon pici.

De mondom, igazabol nem vagyok tisztaban azzal, hogy mi szamit kicsinek.

2010. jún. 8. 20:10
 24/32 anonim ***** válasza:

ha egy pasi félénk azzal nincs bajom, csak azzal h az ilyen pasikról mindig csak utólag derül ki h tetszettem nekik, mert nem mernek lépni.

sztem bárhol találsz olyat akinek tetszenek az ilyen pasik, de azért annyira ne legyél félénk h ne merd neki jelezni h ő is tetszik neked.

2010. jún. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Hogy lehet péniszméret miatt gátlásosnak lenni... fura. Az enyém jó, ha 13, de nekem ez indifferens.

23/F vagyok. Odáig még megy, hogy a nőnek a tetszésemet közöljem, bár nem is tudom, hogy valaha tettem-e olyat! Szerintem k-ra nem :S Ja, de társkeresőben, interneten de.

Mert azt kedvesen is kell, ha meg félénk vagy még titkolod is inkább. De gondolj bele, szándékosan megbarátkozni egyszerűbb valakivel (akár csaj, akár fiú), vagy inkább kitálalni kerek-perec? Hogy tetszel és szeretném ha járnál velem? Sajnos ilyet azonban tényleg nem látni a mindennapi életben, inkább azt látni, hogy a fiú behaverkodik a lánynál, és 3 órát beszélget vele, míg a lány meggyőződik arról, hogy milyen okos és jóarc. És így a implicite lány palettájára kerül, inkább, mintha díszpintykedett volna egyet a kért randin.


No. Hol léteznek? Állítólag a könyvtárban lehet csajozni. És tanfolyamokon: rajz, tánc, jóga. Ja, de mondják meg ők maguk.

2010. jún. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Ehh... Ismerkedni kell, bezony... Behaverkodni, ide-oda menni stb.. Mikor oda kerül a sor, meg szerintem másodlagos kérdés lesz hogy mekkora. Pontozzatok le ha hülyeséget mondok, de szerintem alakítsd úgy a dolgokat, hogy kicsit szeszelj be előtte, így megelőzheted a görcsöt, ami többekközött azt is eredményezheti, hogy nem áll fel. Előferdül a legjobbakkal is, szóval előtte oldódjatok vörösborban... Komolyan mondom nem lesz semmi gond ezzel, ha nem görcsölsz rendben van a dolog. máskülömben meg az európai átlag 15 cm. Ez csak elmond valamit. Mellesleg nekem sem sokkal nagyobb, de ezzel baj még sosem volt. A görcsölést viszont el kell kerülni, viszont hogy válaszoljak a kérdésre is, szerintem nincsenek félénk pasi kedvelő nők. Egy férfi higgyen magában. Legalábbis ne féljen a nőktöl:)))
2010. jún. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
istenem de hülyék vagytok....az átlag 15cm, és én például pontosan ezt szeretem. olyan kis diszkrét :D különben sem a farok a lényeg a szexben.
2010. jún. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Hehe esküszöm nem vagyok beképzelt, de rendesnek és kedvesnek tartom magam, és állítólag még szép is vagyok. :) És a félénk fiúkat szeretem. :D

Csak azért válaszoltam, hogy tudd, a kérdésedre a válasz: igen!

És amúgy 2 éve van barátom. :)

2010. jún. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

03:04 vagyok. Nekem sokminden nem vált be, de egy igazi szakkörrel még nem próbálkoztam. Nem is tudom igazán, hol van ilyen.

Talán esetleg az a módszer, hogy nem ilyen szokásos időmúlató helyeken vannak.

2010. jún. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
Nekem átlagon felüli, mégis átlagon alul volt dolgom nővel. :) Az ember hajlamos felnagyítani egy problémát, és a kudarctól félve megfutamodik, még mielőtt elérkezne az adott pillanat, amikor is kiderül, hogy volt-e alapja a félelmeinek. Bátran csajozz, sosem tudhatod, hogy egy másik ember miként gondolkodik erről a témáról.
2010. jún. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!