Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire toleráljátok ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire toleráljátok ezt a helyzetet egy randin, vagy hogy reagáljátok le?

Figyelt kérdés

A szituáció: randi közben az egyik fél meglát valami olyan témát, amit mindenképpen le kell fényképeznie. Tegyük fel, nem fényképezővel járkál randira az illető, hanem telefonnal fotózna.

Alapjáraton nem telefonozik közben, nem írogat üzeneteket vagy néz híreket/közösségi oldalakat, nem telefonál, stb.


Mit szólnátok hozzá, ha előkapja a telefont és megörökíti az adott pillanatot? (nem rólatok készít képet, csak a környezetből valamiről)


Nyilván más a válasz, ha már sokadik randiról van szó. Mennyire változik a véleményetek a randik számától függően?


2018. febr. 25. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem még nem fordult elő ilyen, de fordított esetben biztos elnézést kérnék, hogy ezt most muszáj lefotóznom.
2018. febr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Megérteném, én is szeretek random dolgokat lefotózni, ha szerintem jól mutatna képen.
2018. febr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem neheztelnék, én is van, amit valamiért le akarok fotózni. Tegnap pl. láttam a Tescoban egy csabai kolbászt, aminek a márkajelzése gyulai. :-)
2018. febr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem lenne ellene semmi kifogásom. Ha pl első randi lenne, akkor az a kép emlékeztetné, hogy azt az első randinkon készítette.
2018. febr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne túlzottan. De a 3. ilyen után mennék azért már haza...
2018. febr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha mondjuk sétálunk és meglát valami nagyon szép fotótémát és lő egy-két képet azt nem bánom. Én is szeretek fotózni, ha amúgy ő is foglalkozik ilyesmivel akkor ez lehet akár téma vagy következő randiötlet is. De ha az egész randit végig kell dokumentálnia és a kaját meg a kávét meg a kiskutyát meg még a szalvétát is le kell fotózni mert meg ki instára minden ötödik perc akkor nem lenne második randi.
2018. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%

Nekem volt egy ilyen első randim. A Margit szigeten sétáltunk, a srácnál egy picike alap fényképező volt (akkoriban még nem volt ennyire elterjedt az okostelefon).

Próbáltam beszélgetni a fiúval erre egyszer csak eltűnt mellőlem és a földön hasalva fényképezett valami kavicsot.

Eléggé idegesítő volt. Plusz kértem ha lehet engem ne kapjon le, de állandóan az arcomba nyomta a gépét...

2018. márc. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!