Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csók az első randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók az első randin?

Figyelt kérdés
Az első randin meg lehet csókolni a kiszemelt hölgyet? Nem lerohanás? Persze, ha érzem, hogy ő is szeretné... Volt már valaki hasonló helyzetben? Adja majd magát? Várjak vele?
2018. febr. 26. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ma már elvárás, engem konkrétan lecseszett egy nő hogy miért neki kellett kezdeményeznie a csókot... De sok helyen olvasni, hogy az első randin kell csók. Persze van aki azt mondja, hogy ha 3. előtt megpróbálja a férfi, akkor ott a vége... vagy 2, vagy 4,5 x-edik. Aztán igazodj ki...

De a legtöbbször elvárt az első randin.

2018. febr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Ha szeretné, akkor igen.

Akkor leírom még egyszer, hátha sikerül egy-két fiúnak megjegyezni:

Állj hozzá közel, nézz a szemébe, és simítsd a haját a füle mögé. Ha nem lép hátra, akkor a csókot is hagyni fogja.

2018. febr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szimpatikusak vagytok egymasnak, vagyis erzed a vonzalmat az o reszerol is, akkor persze, mehet a csok. :)

L

2018. febr. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Helyzetfuggo, ha adja magat es o is akarja, akkor lehet siman.
2018. febr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, helyzetfüggő. Ha már úgy áll a dolog, nagyon egymásra vagytok hangolódva, előtte is sokat beszélgettetek, akkor mehet a csók. Ha az elsőn nem is, de a másodikon már célszerű, ha jól alakulnak a dolgok.


Nekem volt olyan, hogy több órás volt az egyik randim, fél 9 től másnap reggel fél 5ig. Na igen, ott volt csók. Életem egyik legjobb randija volt.

F.

2018. febr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha látod rajta, hogy ő is szeretné, akkor mehet. Ha pedig úgy érzed, hogy ő nem, elhúzódik vagy nem közeledik hozzád, kerüli az ilyen helyzeteket stb., akkor még ne.


Szerintem minden nő/lány másképp van ezzel. Csomó barátnőm van, aki elvárja, hogy első randin már legyen csók, mert, ha nincsen, akkor biztos nem is érdekli eléggé a pasit, biztos nem akarja stb., de én például első randin biztosan nem csókolóznék senkivel, mert nekem az sok, túl gyors és idő kell hozzá.

2018. febr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2018. febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!