Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van sokszor olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sokszor olyan érzésem, hogy a nők szándékosan periférián kívülre akarják szorítani az alacsony pasikat?

Figyelt kérdés

Nézzetek ostobának, de ahogy ezen kérdés számos kommentjét elolvastam nekem nagyon ez jött le:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

A 40-es női kommentelő válaszából pl. tökéletesen az jön le nekem, mintha csak azért is szeretné élvezni a magasságkülönbséget, hogy nem éppen a legideálisabb (egymás szemébe nézni, csókolózni). Mindegy, hogy szex közben nem tudnak egymással ölelkezni, esetleg a csaj még külön élvezi is, ha a pasijának extrém mérete van ott lent. De a való életben is szinte mindig az jön le nekem, hogy a picurka csajok csak azért is élvezik, ha "kényelmetlenségből" a +20-30 centivel magasabb pasijának fel kell őket kapnia vagy pipiskedés közben szinte kitörik a nyakuk és ezt még mosolyogva tudomásul is veszik. Lehet (sőt nem is titkolom), hogy nagyon komplexusos és irigy lehetek, de higgyétek el az elkeseredettség beszél belőlem. Amikor 169 centis pasiként sosem volt még barátnőm 23 évesen (elsősorban a magasságom miatt, másodsorban az abból eredő egyéb gátlások miatt), akkor ilyeneket olvasva nem tudok nem arra gondolni, hogy borzasztó hátrányban vagyok és a csajok csak azért sem kérnek belőlem, mert nem érem el a férfi átlagmagasságot (volt aki már kerek-perec kimondta). Légyszi mondjatok nekem valami építő jellegű tanácsot/kritikát/akármit! Köszi szépen!



2018. febr. 26. 20:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg inkabb elsosorban a magassagod miatt kialakult gatlasok akadalyoznak:)

Nekem sosem tetszettek az alacsony pasik, mielott osszejottem a baratommal, csak hallomasbol ismertem, mert az egyik ismerősömmel flörtölgetett, es azt tanacsoltam a lanynak hogy bar en a srac magassaga (165cm) miatt sosem jönnék össze vele, azert probalja meg :D aztan egy évre rá találkoztunk es addig huzta az agyam hogy osszejottunk es azóta is egyutt vagyunk, mar 7 eve. Sosem volt semmi problemank belole, en 1-2 centivel vagyok kisebb. Szerintem inkabb hozzaallas kérdése, ha ezen keseregsz egyre rosszabbul fogod érezni magad.

2018. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Vannak nők, akik nem szeretik az alacsony pasikat vagy éppen a vöröseket, esetleg a kigyúrtakat. Mind egyéni ízlés kérdése.

Aki ennyit hisztizik a magassága miatt férfi létére, ne csodálkozzon, hogy nincs barátnője.

2018. febr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Van olyan haverom aki 166 cm emellett 95kg mégis van csaja aki ráadásul magasabb nála vékony és szép.
2018. febr. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13: Privátban kérhetnék róluk egy képet? :D Vadászom az ilyen sztorikkal kapcsolatos képeket. Valahogy tökre nem olyanok jöttek eddig, mint amilyennek leírták a párosokat... :D
2018. febr. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!