Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kétértelmű vagy perverz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétértelmű vagy perverz megjegyzések, poénok. Hogyan viszonyultok ezekhez, férfiak?

Figyelt kérdés

Azt érzitek, hogy csak szimplán ilyen típus és biztos mással is így viselkedik?


Vagy már biztos nyeregben vagytok, mert érdeklitek az adott lányt?

> Ezáltal veszítetek az érdeklődésből, mert nagyon nyomulós esetleg?

> Vagy elkezdtek ti nyomulni, mert tuti egyszer oké, látszik hogy benne van a dologban, de semmi hosszútávú?


Mennyi ismeretség után nem "ciki" ez, és hogyan értelmezitek az ilyen dolgokat az esetek többségében?


2018. márc. 3. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ bejön e. Nekem volt olyan, hogy kolléganő csinálta, akivel tudtam, hogy nem akarok semmit ő meg igen és úgy béna.


De pl olyan nővel vicces, akivel nagy százalékban tudjuk, hogy nem lesz semmi, mert akkor meg poén.



Ha meg mindketten akarjuk egymást, akkor mindent lehet.

2018. márc. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Én személy szerint szeretem szavaimba becsempészni a perverz, kétértelmű megjegyzéseket. :P Nem ciki. :) Már első beszélgetéskor sem.
2018. márc. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Ez nyilván attól függ,amúg tetszel-e az adott illetőnek.Ezenkívül van különbség kacérkodás és finom flört,bók között.Szerintem az utóbbival kevésbé lőhetsz mellé.Mondjuk kifejezed a srác felé,hogy jóképűnek tartod.Én ezt mondanám: ,,Biztos sokan irigyelnének,ha ilyen pasim lenne."
2018. márc. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Erre nincs egyetemes válasz.


Kölcsönösen bejövünk-e egymásnak?

Ugyanazt szeretnénk mindketten? Hosszútávú kapcsolatot vagy kalandot? Vagy egyikünk ezt, másikunk azt?

A másik fél milyen személyiségű? Ő is ilyen? Vagy félénk? Esetleg prűd?


Dobj be neki egy ilyet és figyeld meg a reakcióját. Majd egy darabig mielőtt még egy ilyet ellőnél egy ideig (napok) figyeld meg, hogy a viselkedésében, viszonyulásában mit változtatott. Magabiztosabb lett (komomy szándék), zavarban van (félénk), nyeregben érzi magát (csak szexet akar).

2018. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lányként válaszolok. Szerintem a férfiaknak nem kellene erre alapozni mert én pl azzal aki tetszik és akivel össze is jövök sosem ejtek kétértelmű meg perverz viccet az ismerkedős szakaszban. Miután összejöttünk onnantól simán
2018. márc. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok mindentől függ. Ha egy nőn azt látom, hogy szinte mindenkivel ilyen, akkor alkalomadtán én is el tudok vele poénkodni, de nem veszem őt komolyan. Ha csak velem csinálja, az kicsit másabb, mert azt úgy veszem, hogy felkeltettem az érdeklődését, és puhatolózik, illetve azt is sejtem, hogy valószínűleg nem olyan kis nyafka, aki csak siránkozik, hogy senkinek sem kell, de már egy kétértelmű poéntól is megsértődik, máskülönben viszont olyan, mint egy darab fa. Ha valaki így viccelődik velem, akkor azt én is élvezem, kóstolgatjuk egymást, kicsit szellemi párbaj is, és ez tök jó dolog. Szerintem az hülyeség, hogy ha egy nő próbál közeledni, akkor a férfiakat már kevésbé fogja érdekelni, ezt a nőknek a mai világban már rég el kellett volna felejteniük. Hogy mennyi ismeretség után nem "ciki", az is helyzetfüggő. Ha már megvan a kölcsönös bizalom, szimpátia, és nem vagyunk teljesen ismeretlenek egymás számára, és tudjuk, hogy az ilyen megjegyzéseken egyikünk sem sértődik meg, akkor jól el lehet szórakozni az ilyesmivel. És ebből szerintem vajmi kevéssé lehet leszűrni, hogy ki milyen hosszú távra tervez.
2018. márc. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 ez azért van szerintem, hogy a nők úgy veszik, hogy ha ők közelednek az rossz, mert az esetek többségében tényleg nem jön be a két ember egymásnak, szóvak itt ők is szembesülnek ezzel, hogy ilyen van, hogy visszautasítják :D csak persze rossz következtetés, hogy akkor nem jó közeledni. mert akivel tényleg nagyon passzolnak, azzal szerintem is úgy is menni fog.
2018. márc. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Semmit nem veszek készpénznek...

Volt egy lány ismerkedtünk neten,telefonáltunk stb...

Csábos fotókat küldött, olyan szexre utaló megjegyzéseket tett. Együtt utaztunk előtte mondta hogy majd visszafele megalhatok nála. Mondom összebújva? Erre pirulós szmájli és helyeslő válasz. Aztán mikor ott voltunk ,azt mondja most inkább ne... Mondom pfff...

De most is van egy nő, mondta hogy szimpatikus vagyok meg milyen rendes férfi,stb,érintések is vannak....de már ezeknek sem tulajdonítok jelentőséget...ha lesz valami lesz ,ha nem akkor meg nem. Szerintem nem ciki mármint a nőre nézve ha ilyen megjegyzéseket tesz,van aki alapbból ilyen,szóval ennek nem tulajdonítok jelentőséget. Én nem vagyok ilyen szóval sokszor köpni nyelni nem tudok ha egy nő ilyesmit mond nekem, gondolom ezt érzik is ilyen mafla vagyok :)

2018. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy éhes disznó makkal álmodik :) De különösebben nem hatna meg és végképp nem jönne be. Nem szeretem. Se a női szexista megjegyzéseket.
2018. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3%

Ti csajok tényleg azt hiszitek, hogy a férfiak primitív gépek? És egy adott helyzetre - bárkivel is kerüljön abba a szituációba - csak egyféle reakciót képesek adni? Vagy hogy néhány efféle megjegyzésen múlik, milyen képet alakít ki rólatok, mit tervez veletek kapcsolatban?


Tudod, van olyan nő, aki jöhetne nekem akármennyi kétértelmű megjegyzéssel, nem érdekelne. Meg olyan is, akivel - ha épp nincs semmi - benne lennék egy laza flörtben vagy kavarásban. Meg olyan, aki akár kétértelmű megjegyzéseket tesz, akár nem, KELL nekem.

Ti nők néha nagyon túlspilázzátok ezeket a "jaj, ha huszonöt perccel három óra előtt keresem, azt hiszi, nyomulós vagyok?" típusú ál-dilemmákat. Ez a tetszik/nem tetszik összejönnék/nem jönnék össze vele dolog sokkal több tényezőtől függ, mintsem hogy egy komponens (jelen esetben a kétértelmű megjegyzés) túlságosan befolyásolja.

2018. márc. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!