Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez normális ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális ha egy lány így érez? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Ha egy pasi rám nyomul állati ideges leszek tőle, még akkor is ha tetszik. De nem kicsit szabályosan lefagyok és elkezdek félni:D. Nem merek megszólalni vagy ami durvább, mérges leszek. Főleg attól ha érezteti velem, hogy nő vagyok és komolyan mutatja, hogy többet akar. Ha úgy jön oda, hogy vicces, őszinte, komolytalan és megmutatja a sebezhető oldalát, vállalja előttem a hibáit akkor tudok csak feloldódni:D. Teljesen minegy, hogy a két opció közül melyiket akarjuk (szex vagy kapcsolat). A legtöbb srác nem érti, hogy miért viselkedem először csak barátságosan. Látom az arcukon a nem értést:D Azt azért mégsem írhatom ki a homlokomra, hogy legyél a barátom és utána lehet csak bármi:D Szerintetek a legtöbb srácot ez tényleg összezavarhatja és jobb lenne ha változtatnék?

2018. márc. 6. 07:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
15%
Nézd, értém, amit írsz... nem kell túlgondolni. Értelmes, intelligens férfivel nem lesz " kínos" és kíváncsi lesz a személyiségedre is , nyugi.De ettől még amit fent írtam igaz...
2018. márc. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Oké, értem:) köszi!:)
2018. márc. 6. 11:02
 13/18 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis, ha igy erzel, van ilyen, hogy hagyja magat az ember az aramlasnak. Es az is ertheto, ha szereted latni egy ferfiban az esendoseget, mert vannak akik nem tudjak kimutatni az erzelmeiket, vagy fejetlenul elnek a nagyvilagba. Amugy is abbol lehet inkabb kapcsolat, ahol azert van erzelem is es egymasrafigyeles.
2018. márc. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen, összezavarhatja és elbátortalaníthatja. Ha próbálok ismerkedni valakivel, közeledni feléje, de nem érzem, hogy élvezné a társaságom, akkor úgy érzem, hogy közözmbős vagy unszimpatikus vagyok neki.
2018. márc. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

na ezt jó volt olvasni..én pont csak úgy tudok elképzelni vkivel kapcsolatot ha nincs olyan erős "rózsaszín köd" effektus..fontosnak tartom, hogy megismerjen mindenestől ENGEM mert vannak dolgok amikből akkor sem tudok megváltozni ha levágom a végtagjaimat...és ezért jó ha megismer és úgy szeret ahogy vagyok..egy barátság jó alap..


szóval a többséget zavarja de ha nem tudsz változtatni se keseredj el..

2018. márc. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2018. márc. 6. 18:16
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Évmilliós evolúciós törvény, kérdező, hogy a hím próbálkozik, a nőstény meg eldönti, hogy melyik hím próbálkozását nézi jó szemmel. Nincs ezzel gond, csak tudatosítsd magadban, hogy a döntés mindig a te kezedben van. Ha egy pasi akar tőled valamit, meg kell tanulnia, hogy milyen taktikát kövessen. Lényegében minden nőnél más taktika kell, ezzel tehát nem állítod a pasit megoldhatatlan akadály elé. Ha neked barátkozás kell, intézd úgy, hogy csak az legyen. Csak ne mondd ki!!! A fiúk halálosan rettegnek a barátzónától.
2018. márc. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, értem köszönöm!:)
2018. márc. 7. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!