Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Látásból ismerek egy nevelőint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látásból ismerek egy nevelőintézetes csajt. Hogy tudnám megismerni?

Figyelt kérdés

Igazság szerint akárhányszor motorozok arra, mindig kint lófrál, de a városban is sokszor láttam már. Elég kis város, így Facebookon is megtaláltam. Motorozás biztos szimpatikus neki, sokszor észreveszem már messziről hogy hátrafordul. :D

Külsőmmel nincs gond.

Hogy tudnám megismerni? Facebookon eléggé úgy tűnik a postjai alapján hogy ingadozik a hangulata, meg is értem. Ott bent nem sok szeretetet kaphat. De a valóságban mindig mosolyog, nekem szimpatikus. :)


2018. márc. 16. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szigetvar?
2018. márc. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem.
2018. márc. 16. 13:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Tehát tudod,hogy hol lakik,utcán is megismered,Face-en is meg tudnád jelölni..

Mi kell még,szerezzük meg neki MI a telefonszámát? :)

Köszönj rá,szólítsd meg.Ha sosincs egyedül,akkor meg marad a Face.

2018. márc. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy rossz anyagi korulmenyek, vagy bantalmaztak , vagy abnormalis termeszetu ilyen okok miatt lehet bent . Az utobbi ketto eseteben fel kell keszulnod hogy mentalisan serult emberrol van szo amibol nem biztos hogy jol kerulsz ki!
2018. márc. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A szülei meghaltak még kiskorában, balesetben. Emiatt van bent, ilyeneknek már rég utána jártam.

Nyilván lelkileg nem okés, de azon lehet csiszolni. Én stabil vagyok lelkileg sok éve, úgyhogy rám bármikor tudna támaszkodni, nem omlok össze egyik napról a másikra. Még akár egészséges kapcsolat is lehet belőle. Akár.


Facebookon nem lehet ráírni, letiltotta. Így sosincs egyedül. Tudom hol lakik, rendben, és? Hát ott nincs keresni valóm. Te sem mész semmilyen házhoz hogy bocsi, tetszel, láttalak a városban...

2018. márc. 16. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Öcsém, tök egyszerű a dolgod. Mikor meglátod a városban/utcán akárhol menj oda és szólítsd meg. Nem kell siettetni a találkozást, vedd lazára :)
2018. márc. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Addig lep amig valami strici nem szemeli ki maganak. Hajlamosak allami gondozott lanyokra ra menni..
2018. márc. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!