Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok, akik pozitív hozzáállásúak, elégedettek az életükkel és nem másokra irigykednek?

Figyelt kérdés

Egy ilyen lány mellett érezném jól magam, de valahogy nincs szerencsém, sosem őket fogom ki.

Én egy polgári jólétben felnőtt 20-on éves férfi vagyok, dolgozom, emellett vannak jó befektetéseim. Élvezem az életet, sokat utazom, távoli kontinensekre is el szoktam nézni, imádok síelni, szörfözni, kirándulni, várost nézni vagy épp tengerparton dögleni. Tőlem az irigység távol áll, nem is értem az ilyen embereket, inkább azzal foglalkozom, hogy nekem jó legyen.

Valahogy sikerül rendszerint negatív lányokat kifognom, akikben semmi életkedv nincs,folyton csak a pénzzel foglalkoznak és mindenkit utálnak, aki jobban él náluk, így hamar szétválnak útjaink, mert nem nagyon találkoztam még olyan lánnyal, aki jobban élne, mint én.


2018. márc. 18. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom a diákmunkából rakosgattad össze a pénzt.
2018. márc. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pozitív vagyok, soha nem irigylek másokat és köszönöm, jól megvagyok így, ahogy vagyok. Tehát igen, én ennek a 3 dolognak megfelelek, ahogy itt még sokan mások rajtam kívül. :)
2018. márc. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én elégedett vagyok, nem vagyok irígy, viszont nem hiszem, hogy hozzád hasonló párt keresek.
2018. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2018. márc. 18. 19:51
 5/8 anonim ***** válasza:

En elegedett vsgyok az eletemmel. De minden nap dolgozom sokszor honapokig szunnap nelkul.

Utazni nem szeretek,igy en nem mennek veled. Meg kirandulni se. Mas sportokat szeretek.

N

2018. márc. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem jólétben felnőtt 30 feletti pasinak jobban örülnék.
2018. márc. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen lányok, de nem a több plasztikai műtéten átesett huszonpáréves, flegma lányok között kell keresgélni. Abban a körben teljesen más az életszemlélet és gondolkodásmód, mint amit te szeretnél. Mosolygós, nyitott, pozitív személyiségű lányt keress akinek már a kisugárzásán is látszik az életfelfogása.

27/N

2018. márc. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 LePeDő ***** válasza:
Pozitív vagyok és nem irigykedem, de nem vagyok benne biztos hogy az jó lenne nekem ha elégedett lennék az életemmel. Sosem vagyok elégededett, mindig küzdök valami célért és szerintem ez így van jól. Máskülönben még a végén unatkoznék :D
2018. márc. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!