Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha Facebookon senki nem jelöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Facebookon senki nem jelöl be vagy ír ràm úgy èrtem hogy fèrfi nem próbàlkozik akkor nagyon csúnya lehetek?

Figyelt kérdés
Tàrskeresõn nem vagyok fent. De màr èvek óta nem jelölt be senki de szemèlyesen se próbàlkozik senki. Ez rossz jel igaz?
2018. márc. 23. 18:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

#8 vagyok. Férfiként jelöltek már be ismeretlen nők. Ilyenkor visszakérdeztem: ismerjük-e egymást valahonnan? Nyilván ha a válasz nem, akkor elutasítottam a dolgot. Nekem nem arra szolgál a facebook, hogy nőket szedjek fel. Arra ott a társkereső. Mert míg a kérdező itt sajnálkozik, hogy nem akarják idegen pasik felcsípni, a legtöbb nőt kifejezetten zavarná, ha idegenek zaklatnák. És szerintem a normálisabbik férfiréteget is.

Ha akarok ismerkedni, felmegyek egy erre való társkeresőre. Ott biztos vagyok benne, hogy a nők nyitottak az ilyesmire és nem csinálok magamból totál idiótát, amiért ráírok egy ismeretlen nőre. És valóban, hisz be is jött. Ott ismertem meg a párom, nem facebookon...

2018. márc. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Csak úgy random senki nem fog bejelölni vagy legalább is erre nagyon kevés az esély. Ha benne vagy ilyen jelölös csoportokba és kiírod hogy ismerkedni szeretnél jelöljenek be hidd el be fognak vagy 100-an és lesz egy csomó spam üzeneted is.
2018. ápr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
82%

#8 #11

Aha, meg a suli, munkahely, villamos, rajzszakkör, koncert stb. sem társkereső, de a normális emberek ennek ellenére általában ott találnak párt. Már bocs, de a társkeresőn fent lévők többnyire elég problémásak, és akkor még szépen fogalmaztam, nem állítanám be követendő példaként. A facebook közösségi oldal, arra IS van, hogy pl. közös érdeklődésű embereket összehozzon.

2018. ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13: Ezt itt hiába írod le, aki fanatikusan a fejébe vesz valamit (márpedig a gyk-sok többsége ilyen egybites), annak érvelhetsz, magyarázhatsz akármennyit, úgysem lesz értelme. Az a legnagyobb baj, hogy még csak el sem gondolkodnak azon, hogy a te mondókádban lehet valami igazság is, hanem csak a maguk vélt vagy valós igazát szajkózzák, a másik véleményére való bármiféle nyitottság nélkül. Sajnos itt az emberek nagy része ilyen, ha valami nem az ő "igazukat" támasztja alá, akkor ignorálják a másik ember véleményét, személyeskednek, kötekednek, lepontoznak, ahelyett, hogy ellenérveket sorakoztatnának fel. Holott te is, Jagu is szerintem észérvekkel alátámasztható véleményt írtatok, és én is azt szoktam hangoztatni, hogy akkor ezen az alapon már kihalt volna az emberiség, mert ha ezt vesszük alapul, akkor a tömegközlekedésen, a könyvtárban, az uszodában, a boltban stb. sem lehetne megszólítani senkit, hiszen "nem erre valók". De persze máskor meg azon hisztiznek, hogy "a mai férfiak nem kezdeményeznek", meg "nem kellek senkinek, rám nem figyel fel senki" stb. Azt különösen szeretem, amikor itt vannak a modern kor adta lehetőségek, de máris kapásból hárítanak, hogy miért nem. Holott szerintem pl. egy fb-os ismerkedést is lehet(ne) normálisan csinálni, nem hinném, hogy egy értelmes, normális ember (valószínűleg a gyk-sok többség nem érzi magát ilyennek, és talán nem is ilyenek) számára lelki traumát jelentene egy tisztességes hangú üzenet ("szia, lehetséges ismerősként feldobott a rendszer, szimpatikusnak tűntél, és ha nem veszed zaklatásnak, akkor szívesen beszélgetnék veled", vagy valami hasonló). Ha én nő lennék, és kapnék egy ilyen üzenetet egy számomra szimpatikus illetőtől, biztosan nem hajtanám el a vérbe. Az már más kérdés, hogy az agyatlanok, a beszariak, a betegesen rettegők, az örökösen siránkozók nem tudják értelmesen használni a modern kor adta lehetőségeket.
2018. ápr. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!