Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin lefeküdtem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin lefeküdtem a pasival, bejön nagyon, tetszik. Szerintetek most mit gondol rólam? Nem néz r. bancnak? Olyan cikinek érzem.20l

Figyelt kérdés
Vacsiztunk beszélgettünk dicsért h milyen csini vagyok megpusziltam csókolóztunk ő már simogatott és nagyon akartam. Aztan mentunk hozza es megtortent. Annyira kívántam nem tudtam leallni.
2018. márc. 24. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Úristen, mi lesz most?!
2018. márc. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez is kamu vagy valami nagyon retardált.
2018. márc. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Vess keresztet, azonnal!
2018. márc. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Hát, a viselkedéseddel vállaltad ennek a kockázatát. :)
2018. márc. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Ha kiírod, hogy egy könnyűvérű riherongy vagy, attól kevésbé lesz ciki? Jó olcsón adtad magad, számíts rá, hogy a szolgálataid jók lesznek nála még. Parancsolj, megkaptad, szia!
2018. márc. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%

Majd kiderül, hogy keres-e ezután, vagy se... De nem ritka, hogy nem.

Jelenlegi kapcsolatom úgy indult, hogy 2 hétig húztam a dolgot, miközben majdnem mindennap ott aludt nálam, teszteltem, meddig bírja így, pont azért, mert ahol első talin volt szex, általában nem találkoztunk többet. (Vagy a pasi nem keresett, vagy én nem voltam rá többet kíváncsi.)

2018. márc. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem ezen fog múlni, hogy akar-e kapcsolatot. Ha kedvel, fog keresni. Ha nem, de jó volt a szex, akkor is fog, de csak szexre. Ha nem kedvel különösebben, nem tudna barátnőnek elképzelni, és még a szex is rossz volt, akkor főleg nem fog keresni.
2018. márc. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Valami gyümölcs jutott erről az eszembe. Nem az alma volt, nem is a barack... megvan, a ribizli!
2018. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Majd kiderül,hogy minek néz,ha hírtelen eltűnik,akkor bizony egy egyéjszakás kaland.voltál neki. Mondjuk,ha valamicskét tudsz is nyújtani az ágyban,akkor néha-néha majd felkeres.
2018. márc. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem értem, ez miért probléma. Én inkább attól kapok agyfszt, hogy felnőtt emberek játszmáznak, meg számolgatják, mennyi időnek kell eltelnie az első csókhoz, majd szexhez. Ez szerintem szánalmas. Ha úgy alakulnak a dolgok, miért ne? Legfeljebb volt egy jó éjszakád. A kis frusztrált kukik, akik itt rbancoznak, inkább vegyék elő a barátnőjüket (értsd: marokmarcsát), hátha sikerül levezetni a frusztrációt.
2018. márc. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!