Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnek a félvér pasik? (ázsiai, néger)

Figyelt kérdés
Ismertek ti ilyet?
2010. jún. 11. 02:22
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
32%
ázsiai, néger és török pasi is volt már, h bejött, ha jól néz ki, nem érdekel, honnan származik :) 18l
2010. jún. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
6%
Én élek halok az ázsiai pasikért. Engem az sem érdekel, hogy hogy néz ki, csak ferde szeme legyen :)) Négerekkel sincs semmi bajom. 19/L
2010. jún. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
59%

17:42:

"Gusztustalan,hogy csinos magyar lányok négerekkel fekszenek össze,aztán meg sipákolnak,hogy valami betegséget szedtek össze."

"negatív IQ-szintű lányok feszítenek négerek mellett"

"pl.egy néger magyar csajt vert össze az utcán"


Belőled aztán sugárzik a rasszizmus. Szerintem a te csőlátásod sokkal inkább negatív IQ szintre vall mint az általad említett lányok értelmi szintje

Általánosítasz!

1. Magyar embertől talán nem kaphat el ugyanúgy bármilyen betegséget?!

2. Egy érett gondolkodású nő is összejöhet más nemzetiségű férfival ha bejön neki az illető. Ugyanakkor egy érett felfogású ember nem bőrszín alapján ítél

3. Egy néger férfi összevert egy magyar csajt? Elképzelhető, de az, hogy valaki agresszív szintén nem a nemzetiségétől függ.


És az összes rasszista magába nézhetne aki idetévedt, hogy ők mitől olyan tökéletesek.


Amúgy a kérdésre válaszolva: Néger férfival összejönnék, számomra többségük nagyon sármos. Az ázsiaiak viszont nem tetszenek.

2010. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
9%
Nekem alapvetően igen:)De ugyanúgy van köztük helyes,és csúnya is,mint a szimpla fehérek között.ÉS ismerek kettőt is,mind a kettő nagyon helyes,az egyik félig afroamerikai,félig magyar,a másik pedig félig argentín félig magyar.Az ázsiaiakról nem nyilatkozom,olyat nem ismerek.De volt már akit láttam utcán,vagy szórakozóhelyen és helyesnek találtam:)
2010. jún. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
79%
17:30 as. Bárcsak minden fehér lány így gondolkodna mint te :(
2010. jún. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
17:30 as vagyok. hát az kicsit talán durva lenne az a White Power nemcsak úgy oda került. aszerint élek.
2010. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Mifelénk a négerek aljanépe lakik.
2010. jún. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
fekete pákesz az nagyon tettszik igen!
2010. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Imádnék egy néger pasit vagy bármi külföldit...de sajnos csak magyar meg román barátaim vannak...
2010. jún. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

7:13


Én is félig arab vagyok.:)

és nem vagyunk olyanok mint a cigányok bocsi nagy tévedésben élsz pici szívem:)

2010. jún. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!