Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnek a félvér pasik? (ázsiai, néger)

Figyelt kérdés
Ismertek ti ilyet?
2010. jún. 11. 02:22
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
0%

20:54

nem ti büdösebbek vagytok xD

2010. jún. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
48%

ahham látszik mekkora alpári vagy és hogy a magyarok milyen kedvesek persze:)

és még nem rasszisták...

2010. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
41%

Rasszistának lenni nem szégyen,hanem realizmus.

Gyere a nyóckerbe lakni,majd nem sipákolsz a rasszizmusról,nem osztod olyasmiről az észt,amiről fogalmad nincs.

Nálunk az alapképlet:néger pasi,IQ-nuku csinos magyar lány.Szép ruha,feltűnési viszketegség,harsányak,miközben olyan sötétek,hogy a Pákó bránere hozzájuk képest neoncső.

Elég meghallgatni az utcán hangosan mondott szavaikat,süt belőlük a primitívség.

Nálunk legalábbis így van.

A négerek meg?Egész éjjel a Köztéren ülnek csapatostól(néger farokra vágyó magyar csajok figyelmébe ajánlom a helyet!),a pad mellett,amin ültek,reggelre mocsok,piásüvegek összetörve,eldobált narkós tűk.

2010. jún. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
35%

21:39

"A négerek meg?Egész éjjel a Köztéren ülnek csapatostól(néger farokra vágyó magyar csajok figyelmébe ajánlom a helyet!),a pad mellett,amin ültek,reggelre mocsok,piásüvegek összetörve,eldobált narkós tűk."


A magyar fiatalok talán nem ugyanezt csinálják? Dehogynem. Hogy valaki piál, drogozik és mocskot hagy maga után nem nemzetiség hanem életvitel kérdése. Az, hogy primitív valaki szintén nem bőrszín kérdése. Én sorra tapasztalom, hogy a mai fiatalság túlnyomó része mennyire primitív.

Az, hogy vannak szánalmas életvitellel rendelkező négerek,cigányok stb tény. De aki ilyen, annak ez egy szimpla megnyílvánulásából levonható. Magyarok ugyanúgy lehetnek ilyenek, és vannak is csak abból nem csinál ügyet a média.

2010. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Gyere a nyóckerbe észt osztani,itt megláthatod,milyen százalékban van primitív kisebbségi és primitív magyar.
2010. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
38%

Nem az volt a kérdés, hogy a VIII. kerületben milyen emberek élnek.

A kérdező csak arra volt kíváncsi a lányoknak tetszenek-e a félvér férfiak, de egyből jött az általánosítás és az elfogult rasszista kijelentések.

Elhiszem én neked, hogy ott ahol laksz (gondolom azért tudod ennyire) ezeket tapasztalod és igen aláírom, hogy akikre te ezalatt gondolsz valószínűleg tényleg alja nép, de ezt hülyeség kivéteni mindenkire aki más nemzetiségű és ez alapján gyűlölködni.

2010. jún. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
39%

És még valami, nem az észt akarom osztani. Ezen a weboldalon, ugyanúgy van jogom leírni a véleményem mint ahogy bárkinek.

Nekem nincsenek csőlátásban előítéleteim Vannak ugyan akiket én is elítélek, de ezt nem vetítem ki mindenkire.

2010. jún. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
34%
Minenesetre nekem az a véleményem,mindenki maradjon a saját fajtájánál.Más világ,más kultúra,nem vezethet jóra.
2010. jún. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
69%

képzeld szoktam 8.-ba járni,és tudom milyenek ott az emberek.. és én nem olyan vagyok mint alapból az arabok .:)

itt nevelkedtem, szval ennyit az előítéletről.

2010. jún. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
65%
Az ázsiaiak nagyon bejönnek. :3
2010. jún. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!