Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnek a félvér pasik? (ázsiai, néger)

Figyelt kérdés
Ismertek ti ilyet?
2010. jún. 11. 02:22
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Még nem is volt dolgom magyar pasival ....

Ázsiai, Amerikai, Afrikai, igy hozta a sors, el sem tudnám magam képzelni már mással.

2010. dec. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Háát nem tudom de nekem nagyon tetszenek a félvér (fekete) pasik, meg az ázsiaiak.Sajnos viszont a romákkal nem vagyok kibékülve mert lassan itt minden második ember cigány...Próbáltam megkedvelni őket de nem megy ,mondjuk van közöttünk van olyan is aki nem lop,nem csal, de az olyan ritka mint a fehér holló.Amúgy más nemzetiségű emberekkel nincsen semmi bajom. 17/L
2011. jún. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Jaa és most olvastam, hogy mennyi kretén irogat itt össze minden hülyeséget.... 1.A feketék a sárgák meg még egy páran... ugyan olyanok mint mi magyarok, semmivel se rosszabbak nálunk. (2)Pl: Magyarországon is ugyan úgy vannak drogosok,bűnözők,alkoholisták, és undorítóbbnál undorítóbb emberek (nem is kis létszám, kommentelők között is van néhány) (3) Nem értem, hogy lehettek ilyen parasztok de komolyan,gondolkodjatok már el kicsit....Már nem csodálkozok,hogy miért utálja a sok külföldi a magyarokat.... (előző voltam)
2011. jún. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Ázsiaiak igen.*.*
2012. máj. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!